Wpis z mikrobloga

Mam 176cm i moje dwie ostatnie partnerki miały: 173cm oraz 176cm.
A loszki to 7+/10.
Nigdy w życiu żadna dziewczyna nie powiedziała mi, że jestem dla niej za niski(no ale nie podbijam do wyższych od siebie).
Natomiast zaznaczam: nie używam tindera, badoo i co Wy tam używacie bo brak Wam pewności siebie żeby zagadać do dziewuchy na ulicy.
Skoro szukacie w #!$%@? miejscach... to dostajecie #!$%@? towar, który ma wymagania z dupy xD.
Największym pozytywem wyrywania "na ulicy" jest to, że widzicie kobietę "naocznie", a nie potem szok xD.
Ja zarywam tylko do takich 7+, które albo nie mają makijażu albo maja go minimalnie.

Naprawdę, nauczcie się gadać z kobietami, nie wiem, zatrudnijcie się w callcenter aby gadka była prostsza, żebyście nabrali pewności siebie.

PS: Być może ciało greckiego boga wyrównuję straty we wzroście, pkeeee.

A teraz czekam na to standardowe #!$%@? przegrywów, że wzrost się tylko liczy <180cm to już śmierć przez mękę.
xD
#przegryw
  • 117
  • Odpowiedz
@Sanremu myślisz że się przejmuje przegrywami z wykopu, przecież większość osób miało tutaj <3 kobiety w życiu a uważają się za wielkich ruchaczy, podrywaczy bo myślą że jak dupa dała lajka/parę czy co tam się daje na tinder to już oznaką że pewnie by mu galę z połykiem zrobiła xD.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: nie warto dyskutować z tymi ludźmi. Oni żyją w swoim własnym kóleczku wzajemnie się "wspierając" w swojej nieudolności. Nawet jakby jeden z drugim miał 190cm, to by zaraz wymyślił, że jego samotność nadal nie wynika z tego, że mentalnym przegrywem, tylko że nie mają ekstremalnie gęstego zarostu, 45cm w łapie, kaloryfera, pracy za 10k miesięcznie czy coś tam jeszcze.

Napisałeś, że nie masz problemu z kobietami, dostałeś odpowiedź, że 190cm
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Bait lub nie, Twoje myślenie wydaje się być dość ograniczone. To, że ty masz takie doświadczenia, niekoniecznie znaczy, że inni je będą mieć w takim samym lub podobnym wymiarze, nawet po zostosowaniu twoich wspaniałych "rad".
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: To Ty nie potrafisz rozmawiać. Odpowiedź merytoryczna z Twojej strony nie istnieje. Narzucasz dyskutantowi kurs jaki ma zachować i doszukujesz się jakichś wyimaginowanych "uczuć" w moich wypowiedziach, tylko po to żeby mnie zdyskredytować.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: "wzrostowcy" to trolle, naprodukowałeś się niepotrzebnie. Trzeba jednak przyznać, że niski wzrost ogranicza możliwości, w Twoim przypadku nie ma tragedii tym bardziej, że masz spoko sylwetkę i pewnie nie najgorszą mordę - żaden wyczyn ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nie konto założyłem dzisiaj rano własnie, żeby pośmiać się z karłów. A ty oprócz tego, że masz gyno to jeszcze jesteś kurduplem. A jeżeli masz gyno tzn. że nie widziałeś jak się porządnie odblokować a tzn. że nie jesteś zbyt mądry. Owned .
  • Odpowiedz