Wpis z mikrobloga

Mam 176cm i moje dwie ostatnie partnerki miały: 173cm oraz 176cm.
A loszki to 7+/10.
Nigdy w życiu żadna dziewczyna nie powiedziała mi, że jestem dla niej za niski(no ale nie podbijam do wyższych od siebie).
Natomiast zaznaczam: nie używam tindera, badoo i co Wy tam używacie bo brak Wam pewności siebie żeby zagadać do dziewuchy na ulicy.
Skoro szukacie w #!$%@? miejscach... to dostajecie #!$%@? towar, który ma wymagania z dupy xD.
Największym pozytywem wyrywania "na ulicy" jest to, że widzicie kobietę "naocznie", a nie potem szok xD.
Ja zarywam tylko do takich 7+, które albo nie mają makijażu albo maja go minimalnie.

Naprawdę, nauczcie się gadać z kobietami, nie wiem, zatrudnijcie się w callcenter aby gadka była prostsza, żebyście nabrali pewności siebie.

PS: Być może ciało greckiego boga wyrównuję straty we wzroście, pkeeee.

A teraz czekam na to standardowe #!$%@? przegrywów, że wzrost się tylko liczy <180cm to już śmierć przez mękę.
xD
#przegryw
  • 117
  • Odpowiedz
zatrudnijcie się w callcenter aby gadka była prostsza, żebyście nabrali pewności siebie.


@Estetykatopodstawa: z tym call center mówisz poważnie czy śmieszkujesz? Otóż mam ten problem, że nie potrafię rozmawiać, z kobietami szczególnie, bo nie wiem o czym...
Czy zdobycie doświadczenia w call center pomoże nabrać pewności siebie?
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa może masz dobrą gadkę, dobrze cię kobiety odbierają, masz przyjemną aparycję, dobrze sie ubierasz, bije od ciebie pewność siebie, ale nie cwaniactwo. Zakładam, że rozmowa z ludźmi ogólnie idzie ci gładko. Musisz mieć sporo cech, dzięki którym kobiety zapominają o twoim wzroście. Przegrywy nie mają żadnych pozytywnych cech :D a odnośnie podejścia typu "jak zagadam to mam szanse, jak nie to nie mam" to sorry, ale jak już przegryw sie zmusi
  • Odpowiedz
@Polkopsky:

przeciez pracuje nad soba ciezej od ciebie

Chciałbym tylko przypomnieć, że spuszczanie się nad swoim przegrywem na wykopie po 16 godzin dziennie to nie praca nad sobą( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Polkopsky:

a silownia, proby wychodzenia do ludzi, posiadanie hobby, szukanie lepszej pracy, poprawa ryjca ile sie da czym jest?

K...wa kiedy? Od rana do wieczora jedyne co robisz to płaczesz na mirko/robisz eksperymemny na tinderze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzień w dzień. Od rana do wieczora.
  • Odpowiedz
, że jest nieporadny życiowo, nie umie rozmawiać, gotować, poświęcić się dla kobiety więc zwala wszystko na wzrost skoro ona go nie chce.


@cder: A jakjaki związek ma nieporadność życiowa z gotowaniem, podczas gdy kazdy przepis mozna bez problemu znaleźć w internecie?
  • Odpowiedz