Wpis z mikrobloga

@slako: Wy chyba serio na jakiejś innej planecie żyjecie. Jak kobieta nie pyta o wzrost, to ma to w dupie czy masz 170 czy 190. Każda wybierze gościa z 170 cm wzrostu, dobrą mordą i fajną gadką, ponad gościa z 190 cm wzrostu, przeciętną mordą i brakiem gadki.
@Polkopsky: Wzrost rośnie przez lepsze odżywianie. Tak samo wspominają żeby był bogaty i inne takie pierdoły. Nie wiem, nie znam się na aktorach. O policjantach i bramkarzach czerpiesz wiedzę z filmów. Nie wiem, nie miałem konta na tinderze. Źródło z tymi samobójstwami podaj.
@RobieZdrowaKupke: czy chodzi ci o mój wpis?
Serio #!$%@? głupoty, co z tego że mam pary?

Jak przeciętny facet ma ok. 180 cm wzrostu, to każda kobieta statystycznie myśli, że tyle ma!
Wzrost się w #!$%@? liczy, na pewno każda liczy żeby ktoś nie miał 160 cm, więc dlaczego nie pyta?
Serio myślisz że z takim 160 by chciała być?Zdarzają się i tacy przecież.

No jak myślisz?

No ale #!$%@? obserwuj
@mazx: @RobieZdrowaKupke: @dleifteh: @Polkopsky: Na spotkaniu rzeczywiście nie zdziw się jak będzie inaczej. Ja sam kiedyś spróbowałem umawiać się przez internet, nędznie szło to fakt, ale trafiła się jedna dziewczyna z którą się spontanicznie spotkałem po krótkim pisaniu. Tak wyszło, że nie napisałem jej ile mam wzrostu. Spotkaliśmy się, rozmawialiśmy sobie na różne tematy, między innymi o randkowaniu przez internet i o tym, że za pomocą wiadomości jest