Wpis z mikrobloga

nie wytrzymam przysiengam xD
według moich rodziców nie mogę brać witaminy d3 bo:
-jestem młody to mój organizm sam produkuje
-nie mam niedoborów (stary ma chyba jakieś boskie oczy, że spojrzał na mnie i już wiedział)
-ojciec nie bierze i żyje
-naczytałem się internetu i mi odbija
wgl porównali mnie do antyszczepionkowców XDDDDDDDD
i tak kupię i będę brał i elo
#mikrokoksy #suplementacja #rodzice
  • 48
  • Odpowiedz
  • 0
@PiszeCzasen: no ja nie wiem, ale stary wie, ze nie mam bo tak.

takie popularne objawy niedoboru:
-zmęczenie
-senność
-nerwowość
-przygnębienie
no zgadza się wszystko, coś jeszcze?

Tak, idź do lekarza jak człowiek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hound: takie, jakie odnosi się po uzupełnieniu niedoborów
@vind: po co do lekarza, jak piszę np senność to nie mam na myśli, że jestem jak zombie, ale jestem senniejszy niż w lato
  • Odpowiedz
takie, jakie odnosi się po uzupełnieniu niedoborów


@hehexdlollmao: No ale mi odpowiedz. Jak chcesz brać placebo, to bierz sobie coś całkowicie neutralnego. Jak chcesz uzupełnić niedobory, to je zdiagnozuj a nie "zima hehe wszyscy pewnie je mają".

Śmiejesz się z ojca, że ma "boskie oczy", a sam się tą metodą diagnozujesz, tylko w drugą stronę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hound: jeśli na 99(wstaw sobie jakąkolwiek dużą liczbę, bo zaraz się czepisz, że skąd biorę akurat99)% mam niedobór, to nie potrzebuję go diagnozować, jak wezmę d3 bez niedoboru to nic mi się jie stanie
  • Odpowiedz
  • 0
@hehexdlollmao po to, że od zalecania suplementacji są lekarze. I faktem jest, że Polakom #!$%@?ło na punkcie różnych witamin i suplementów, a przyjmowanie ich bez skonaultownia z lekarzem ci nie pomoże, co najwyżej zaszkodzi. Gdybyś był zdrowy to twój organizm by sam odpowiednio regulował ilość wszelkich składników, jeżeli podejrzewasz, że jest inaczej tisie dowiedz czemu tak jest.
  • Odpowiedz