Wpis z mikrobloga

nie wytrzymam przysiengam xD
według moich rodziców nie mogę brać witaminy d3 bo:
-jestem młody to mój organizm sam produkuje
-nie mam niedoborów (stary ma chyba jakieś boskie oczy, że spojrzał na mnie i już wiedział)
-ojciec nie bierze i żyje
-naczytałem się internetu i mi odbija
wgl porównali mnie do antyszczepionkowców XDDDDDDDD
i tak kupię i będę brał i elo
#mikrokoksy #suplementacja #rodzice
  • 48
@hehexdlollmao te witaminki aż tyle nie dają, sam biorę i to całkiem dużo, może bardziej nawet efekt psychiczny ma niż rzeczywisty, może być tak że efekty nie są warte przypału u rodziców. Chyba że bierzesz krótkie estry męskiego hormonu płciowego
@snowek1337 to OP może mieć przypał u rodziców a nie ja, skąd ty to wywnioskowałeś? czytać nie umiesz?
mi tylko raz tata zwrócił uwagę - jak kupiłem johimbine, że może nie być do końca przebadana i dopiero z czasem wyjdą jakieś efekty uboczne, ale jak chcę to mogę brać
@denigger: znałem takiego jednego. Typ walił co mu wpadło w łapy zaczął jak miał naście lat. Znałem, bo się przekręcił.

Drugi z kolei co zaczął jeszcze wcześniej, ma praktycznie dożywocie w psychiatryku, garściami psychotropy. Muszę go kiedyś odwiedzić.

Także naprawdę, im wcześniej tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@denigger: o saa. Ale ten co się przekręcił walił różne rzeczy. Ten drugi to był fit frak, aspirujący kulturysta, ale coś mu jednak nie wyszło i mu te saa w głowie porobiły sajgon. Teraz jest opasem z psychiatryka. Wychodzi z niego, i zaraz wraca. To było kilka lat temu. Generalnie przegrał w życie. Bo niewiele od ciebie starszy.
@denigger: przez jednego z tych gości mam wyrzuty sumienia, bo chyba gadałem z nim ostatni. Pisal, że ma jakieś jazdy. Ale tak często mu się to zdarzało, że nie pomyślałem, żeby choćby na 112 zadzwonić. Dopiero z miesiąc później się dowiedziałem, że zmarł.

Jak robisz to z głową, to ok. Powinno być dobrze. Nie znałem tego drugiego gościa długo, może miał jakieś problemy wcześniej, a może przegrał na genetycznej loterii. Ale
@denigger: i na cholerę tyle. Organizm tyle teścia nie przerobi zwyczajnie. Też ostatnio gadałem z gościem, który startował w mistrzostwach Polski. 500g ew, bo jego organizm więcej nie przerobi. Oczywiście testa, bo inne środki też szły.

Wiadomo, że każdy jest inny, ale więcej nie zawsze znaczy lepiej.

Ja nie jestem ekspertem, ale sam robiłem różne głupoty. Po prostu, podejdź do tego z głową.

Dlatego mnie tez wqurwiają te twoje komentarze. Ale