Wpis z mikrobloga

Mirki, co się dzieje to nie wierzę xD. Ostatnio zaczęłam umawiać się z facetem z tindera. Wpada do mnie, zaczynamy oglądać film i pić wino, ale za każdym razem psuje mi to nie kto inny jak mój kot. Gość zaczyna się z nim bawić i jest taki zainteresowany, że miałam wrażenie że ignoruje tak film jak i mnie. Raz poszedł do łazienki i zniknął na pół godziny. Znalazłam go w kuchni z kotem. Dwa spotkania i żadnych słynnych seksow, a dodam ze spotkania oczywiście u mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A opisuję to Wam dlatego, że przeglądając parę dni temu rano gorące zobaczyłam zdjęcie jakiegoś kota na podłodze podobnej do mojej, ale uznałam że to niemożliwe xD. Dzisiaj zobaczyłam wpis tego samego autora, zajrzałam na profil... a tam zdjęcie mojej kotki na jej legowisku xDD.


#zwiazki #tinder #kot #pokazkota #podrywajzwykopem
BotGirl - Mirki, co się dzieje to nie wierzę xD. Ostatnio zaczęłam umawiać się z face...

źródło: comment_aqBfDEL085FF9OEtBS61VT1uJYZ1t0ZG.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@BotGirl: Podrzucaj kota koleżance, ciotce, mamie, babci, sąsiadce czy tam komu chcesz na czas kiedy facet ma przyjść.

* niepotrzebne skreślić.

Inaczej nic z tego będzie. Kot kradnie ci atencję. Nawet mu nie żal ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz