Wpis z mikrobloga

@Bardamu: jak smutne zycie musial miec ktos kto nagle wstawia nie swoje zdjecie na tindera i robi glupie eksperymenty xD nie imprezowales nigdy w gimnazjum czy liceum? Przeciez podchmielona nastolatka jest latwiejsza niz przepis na ciasto od @Hannahalla a pozniej na studiach jak dziewczyny poczuja ta wolnosc od rodzicow to juz sie nawet starac nie trzeba, wystarczy byc w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze. Potem sie dziwicie ze panny sa ruchane
@Kontozalozonedlapostu nie wiem, jeatem tu krótko, ale szybko przestałem czytać szybko. Dodatkowo spory potencjał bajtów. No i fakt że ktoś produkuje się w tym celu zamiast wziąć się za realne panny klasyfikuje go jako rasowego stulejarzem, możliwy spermiarz bonus. Tym razem miarka żenady się przebrała i pierwszy blok, ale ten tag to rak
@Kontozalozonedlapostu nie dodałem że żaden ze mnie Alvaro, też mam swoje problemy w tych kwestiach, nie dość małe, ale wszystko co #!$%@?, zrobiłem sobie sam. Pracuje nad soba, są postępy, szkoda strzempic ryja na tych doktorów nauk, badaczy. Zdarza mi się myśleć czy to taki czy to taki dzban czy troll