Wpis z mikrobloga

Pan @rzep popełnił kolejny "satyryczny" wpis

Atak nożownika na dworcu w Tarnowie!

W Polsce stabilnie, powtarzam W POLSCE STABILNIE. Pytanie dlaczego w mediach nie ma podanego koloru skóry oraz wyznania sprawcy?!???????!!!11


Dlatego ja też odpowiem "satyrą" - Taki obraz twój @rzep
#lewackalogika #bekazlewactwa #heheszki #humorobrazkowy #satyra #polityka
kulass - Pan @rzep popełnił kolejny "satyryczny" wpis 
 Atak nożownika na dworcu w Ta...

źródło: comment_HSDA8WQm9lvdFSXIj8XRIutRQl9rWWdM.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sEB-q: XD

Tak cumplu Francuzami i muzłumanami z imigranckimi korzeniami w jednym. Używali Francuskich paszportów do poruszania się po Europie i nie mieli nic do czynienia z kryzysem imigracyjnym.
  • Odpowiedz
Problem jest taki, że ataki "ciapaków" to są serio pojedyncze przypadki w Europie. To #4konserwy nakręcają antymigrancki jazgot (bo są konserwatywnymi dzbanami, są zmuszeni by tak robić), często nawet wykopując nagrania sytuacji sprzed kilku lat, byle tylko teza "ZACHÓD UPADA" i "WE FRANCJI STABILNIE" się zgadzała.

Inaczej mówiąc, konserwy kreują sobie sami swój smutny świat, bo są ksenofobami.


@johny-kalesonny: a kim są lewicowcy, którzy obawiają się "brunatnej fali"
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: A u Was murzynów biją!

A u was Murzynów biją! – sofizmat polegający na odpowiedzi krytyką w nowym obszarze dyskusji, zwykle słabo, aczkolwiek w jakiś sposób powiązany z obecnym. Nazwany na podstawie dowcipu[1] o komputerze chwalącym Związek Radziecki, który na niewygodne pytania odpowiadał "a w USA Murzynów biją!" (w odniesieniu do samosądów nad czarnoskórymi Amerykanami na Południu USA).


Argument ten jest przykładem błędu logicznego znanego jako tu quoque (łac.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: to jest jedynie wyśmianie hipokryzji. Przedstawianie się jako alfa i omega gdy samemu robi się to samo co się krytykuje, to wzorcowa hipokryzja.

Poza tym to jest ten sam obszar dyskusji, a nie nowy, bo rozpocząłeś dyskusje o "kreowaniu sobie świata".
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: to nie jest tak, że kryzys imigracyjny jest kompletnie niezwiązany z zamachami ISIS. To że Al-Kaida działała bez takiego kryzysu nie ma znaczenia, ponieważ struktury tych organizacji się różnią. Al-Kaida trenowała swoich zamachowców na bliskim wschodzie, ISIS raczej szkoli bojowników, którzy mają "nawracać" islamskich obywateli krajów zachodu. Radykalizują ich, często samemu będąc niewykrytym. A kryzys uchodźczy ułatwia im przenikanie przez granicę krajów UE.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: To jest klasyczne "tu quoque".

Moja teza to "konserwy kreują sobie sami swój smutny świat, bo są ksenofobami". Twój argument "A LEWAKI TO HIPOKRYCI BO BRUNATNA FALA!" nie obala mojego argumentu. Jest absolutnie nie do rzeczy.

Kolejna rzecz, to nawet jeśli chciałbyś wskazać hipokryzję (kogo?), mimo, że to nie ma znaczenia w kontekście mojej tezy, to jej nie wskazałeś.
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: XD a co ma do rzeczy co ludzie robili 400 lat temu? XD

Tym tokiem rozumowania, to nie ma sensu budować dróg asfaltowych, kolei i autostrad, bo jakoś od 200 lat usilnie wydajemy na to hajs, a ostatnie 4 tysiące lat wstecz, handel i transport działały bez takich udziwnień.
  • Odpowiedz
@biliard:

To zerknij na dane o ofiarach śmiertelnych. Liczba zabitych oraz rannych w Europie spada, a największa była w latach '70. I nie, to nie byli islamisci. Ale jak to, przecież terroryzm europejski jest taki tylko tyci brutalny xddddd Beka mocno xddddd

Żyjemy w latach '70? Lepiej walczyć z problemami z lat '70, czy aktualnymi zagrożeniami?
  • Odpowiedz
@Dutch: Ponowie pytanie ile z tych sensacyjnych nagłówków znalazło potwierdzenie w rzeczywistości?

Ile zamachów było przeprowadzonych przez przypadkowych uchodźców przybyłych na pontonie i jak to się ma do ogólnej ilości w/w?

Gdyby 10% z tego co tam masz napisane się sprawdziło miał byś zamachy co tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco:
Wiesz, ja mam świadomość że większość zamachów przygotowywana jest przez lokalsów, imigrantów z drugiego pokolenia, konwertytów na islam itp. Z drugiej strony - jeśli pośród miliona imigrantów znajdzie się tylko jeden fanatyk ISIS, to nadal nie odpowiada na pytanie, czy powinniśmy na to machnąć ręką i przyjmować wszystkich jak bądź, bo przecież to tylko jeden gościu. Zresztą, przecież sama Merkel, wprawdzie poniewczasie, ale jednak, obudziła się z szaleństwa przyjmowania
  • Odpowiedz