Wpis z mikrobloga

Pan @rzep popełnił kolejny "satyryczny" wpis

Atak nożownika na dworcu w Tarnowie!

W Polsce stabilnie, powtarzam W POLSCE STABILNIE. Pytanie dlaczego w mediach nie ma podanego koloru skóry oraz wyznania sprawcy?!???????!!!11


Dlatego ja też odpowiem "satyrą" - Taki obraz twój @rzep
#lewackalogika #bekazlewactwa #heheszki #humorobrazkowy #satyra #polityka
Pobierz kulass - Pan @rzep popełnił kolejny "satyryczny" wpis 
 Atak nożownika na dworcu w Ta...
źródło: comment_HSDA8WQm9lvdFSXIj8XRIutRQl9rWWdM.jpg
  • 112
@biliard: Trudno mieć mniej znaczące dane od tego wykresiku co wrzuciłeś. Jak w ogóle można zrównać zabicie kilkudziesięciu osób z podpaleniem jakiegoś nadajnika sieci komórkowej? No bo oba to przecież zamachy terrorystyczne. W UE w 2017 terroryzm dżihadystyczny odpowiadał za zaledwie 9% ataków, ale za 95% ofiar śmiertelnych i 99% rannych, i podobnie było w poprzednich latach, możesz to sobie posprawdzać w raportach Europolu.
możecie zacząć od najnowszego raportu i tam
@Grzolsat: Preferujesz "Zachód upada" czy "We Francji stabilnie" jako motto swojej paranoi?

tak sobie poradziliśmy że kiedyś ginęło 300 osób rocznie a teraz ginie 1 albo 2.


@Mesmeryzowany: To prawda, jednak w 2011 zginęło ponad 70 osób w Norwegii z rąk ultra-prawaka.

Jednak teza nie jest taka, że to zorganizowana siatka terrorystyczna robi zamach (jak Państwo Islamskie czy Al-Kaida), ale że robią to imigranci. Aktualnie ilość zamachów terrorystycznych inspirowanych islamem
@kulass: jakie jest źródło tych informacji? To są dane za rok, tydzień, czy jak? Bo na szybko w czasie jedzenia śniadanie znalazłem w google news 5 wzmianek o atakach nożem w Polsce w ciągu ostatniego tygodnia. Nie zagłębiałem się, zdaje się, że coś to news o rozprawie zdarzenia, które miało miejsce wcześniej.
Gdyby tę liczbę 5 tygodniowo uznać za średnią (zakładam tu, że gdybam bo nie mam pełnych danych), a 463