Wpis z mikrobloga

Postanowiłam zrobić rodzenstwu pod choinkę szaliki na drutach.
To będzie jeden z tych prezentów, co do których od razu po otrzymaniu postanawia się, że wyląduje głęboko w szafie bądź w śmieciach, ale i tak z uśmiechem na ustach dziekuje się za niego ofiarodawcy.

Jeszcze przynajmniej raz na miesiąc będę ich pytać, jak tam się szaliki nosi, żeby wpedzac ich w zaklopotanie xD

#swieta #prezenty #logikarozowychpaskow #oswiadczenie
  • 21
  • Odpowiedz
  • 1
@edcba jeśli ktoś robił je z myślą o mnie? Pewnie! Ba, nawet z nich korzystam, choć widzę ich wady.
Nie serem mistrzem drutów. Szaliki nie są perfekcyjne ;) ale jeśli któreś z nich z 2 razy któryś założy, będzie super.
Za rok już będę umiała zrobić czapkę do kompletu.
A za 10 lat będą mieli już całą zbroję z wełny xD

  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: Nie neguję dawania jako prezent własnoręcznie robionego szalika, bo sama bym była zadowolona jeżeli bym taki dostała i bym go nosiła. Chodzi o to, że Ty z góry wiesz, że oni ich nie chcą a i tak chcesz im je dać. Sam fakt dawania czegoś o czym wiemy, że osoba obdarowana tego nie chce jest dla mnie bez sensu.
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: Ja nienawidzę szalików żadnego nigdy nie nosiłem, od szalika wolę ciepłe wełniane skarpety, no to właśnie teraz właśnie wpadłem na pomysł. A przypomnę sobie jak się robi na drutach jutro idę do sąsiadki i sam z małą pomocą zrobię sobie takie ciepłe skarpetki.
  • Odpowiedz