Wpis z mikrobloga

Jak to powiedział król Julian "Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu.". Od dłuższego czasu kusił mnie start w kwietniu w maratonie w Łodzi. Ale nie, za wcześnie, za mało biegasz itd. może w grudniu, zobaczę jak będzie. Dziś zatem, w chwili impulsu opłaciłem start w Łódzkim maratonie. Jak w 100dni ludzie robili maraton to ja chyba też dam radę... (òóˇ)
Dołączyć do grona maratończyków - cel nr. 1 na 2019r czas zacząć!

#bieganie #tomekbiega
  • 20
  • Odpowiedz
@tomekkp: Pamiętaj, że twoim celem nie powinno być ukończenie maratonu, tylko ukończenie go w miarę względnym czasie i normalne funkcjonowanie dzień po, a nie potem L4 na tydzień. Zmieścić się w limicie czasowym to żaden wyczyn.
  • Odpowiedz
@randall: Właśnie Warszawa też kusiła mnie bardzo, ale w skrócie padło na Łódź i tam chciałbym mieć debiut. Jaki plan debiutu masz?
Ps. zapisałeś sie rozumiem już?
  • Odpowiedz
@tomekkp: Plan debiutu jest podobny jak u Ciebie. Ukończyć maraton poniżej 4h w dobrej formie. Ogólnie zapisy jeszcze nie ruszyły, ale mi i tak firma opłaca kilka tygodni przed startem ;)
  • Odpowiedz
@randall: OWM to było moje debiutanckie marzenie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale są rzeczy ważne i ważniejsze i padło na Cracovię.
@tomekkp: To widzę że nie tylko ja zmierzę się w kwietniu z królewskim dystansem. ʕʔ
  • Odpowiedz
@Kinja: Poniekąd tak pomyślałem,że skoro Ty masz, powiem kolokwialnie "jaja" by się z tym zmierzyć to ja też spróbuje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Choć OWM właśnie kusił też
  • Odpowiedz
@tomekkp: Ojej, jak miło mi takie coś czytać. ʕʔ No ja się nastawiałam cały czas na OWM, ale termin nie pasuje mojemu Tacie - a że to dzięki niemu biegam, a powiedział że chce wziąć udział ze mną w moim pierwszym maratonie; to nie mogłam mu odmówić. ()
  • Odpowiedz
@Kinja: Ano wiadomo, to też się super czyta. Kurcze wyżej z firmy ktoś zapłacił nawet koledze za pierwszy maraton, Ty z tatą biegniesz, a ja samozwańczy rycerz :D
Tylko wróć no do sztafety bo coś ostatnio roztrenowanie widziałem się przedłużało
  • Odpowiedz
@tomekkp: Każda motywacja i powód są dobre. ( ͡ ͜ʖ ͡)
No już wracam. Od niedzieli sobie zaczęłam biegać. Póki co bez szaleństwa, bo w niedzielę wyjeżdżam, ale później już zaczynam bardziej poważne bieganie. ()
  • Odpowiedz
@Kinja: OWM odwlekałem każdego roku i mi aż 5 lat zeszło, żeby do tego dojrzeć bo jakoś dyszki i połówki mi wystarczały. No ale tyle lat biegam i nie mam maratonu na koncie to trzeba to zrobić bo wstyd przed dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tomekkp: Mam to szczęście, że u mnie w firmie mamy sporą drużynę biegową i praktycznie wszystkie większe biegi w
  • Odpowiedz