Wpis z mikrobloga

Jakieś pare miesięcy temu byłem założyć konto w banku. Akurat w obsłudze była piękna loszka i o dziwo miała cyc wypięty na wierzch, taki dekolt, co jest ponoć niedozwolone w bankach, ale klima u nich nie działala a dość ciepło było. Taka 7/10 ok. 28 lvl. No i tam bierze ode mnie dane, bla bla bla, aż tu nagle

Pana stan cywilny?
A ja z przywyczajenia od żalenia sie na swoje życie na wykopie itd. odpowiedziałem

Prawiczek

Ona tak na mnie spojrzala, a ja dopiero po 3-4 sekundach zalapalem co #!$%@?. Zeżuncja uderzyla mi do glowy, fale ciepla i gorąca, aż nagle powiedzialem

znaczy kawaler

Spojrzała sie na mnie jak na idiote. Nie pomagał też fakt ze spisywała m.in moja date urodzenia... rocznik 92...

Po #!$%@? tej inby przez kilka dni przed snem przypominało mi sie to co #!$%@?łem i nie dawało mi to spac. Znaczie to uczucie gdy zezuncyjne momenty z życia wam sie nagle przypominaja i chcecie umrzeć xD

#tfwnogf #truestory #przegryw #zalesie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 25
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: @Azulana: @zbulbersowany: Dziwne mi się wydaje, że w pewnym wieku człowiek przestaje się przejmować takimi wpadkami. Zapomina o nich po pięciu minutach. Kiedyś też ciągle wypominałem sobie. A teraz już mam #!$%@?. Może po wielu takich sytuacjach doświadczenie mi mówi, że nie ma to absolutnie wpływu na moje życie i to jak ludzie mnie odbierają?
Dochodzi jeszcze radocha z możliwości opowiadania tego ( ͡° ͜ʖ ͡