Wpis z mikrobloga

@HanAssholeSolo: Nazywanie sympatyków PiS prawakami. To że ktoś klerowi o-------a gałę i udaje że się różni od innych, którzy udają liberałów (którzy również o---------i gałę klerowi tylko trochę mniej i pod stołem), to nie znaczy że jest prawakiem.
  • Odpowiedz
Nazywanie sympatyków PiS prawakami.


@idiot: to nie pamiętasz co się działo trzy lata temu na wykopie. Hur, dur tylko PIS!, nareszcie prawica u władzy, będzie super, pozamykają wszystkich, dzieci się będzie rodzić masa itp. itd. Za każdym razem gdy ja bądź inny mirek napisał prawdę oczywistą dla każdego kto nie trzyma głowy w dupie, że to wszystko ściema i marketing polityczny to był grad minusów i festiwal s----------a. Wykopki mają
  • Odpowiedz
@ediz4 to masz problem. Umyj uszy albo odśwież przekaz dnia. Przywaliłeś się do tej ustawy, pogadajmy o pozostałych, to stare dane jeszcze kilka nowych kwiatków jest. Odnieś się ze swoną tezą, że pis nie podnosi podatków?
  • Odpowiedz
@ediz4 nic Ci nie wmawiam... Zajrze tu trzy razy na tydzień żeby w-----ć takiego głąba ja ty i dalej pracuje nad ustawami... Ty serio myślisz synek że jesteś elita bo masz tu konto i piszesz o polityce bzdury? ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@eksplozymeter: xD. Może by tak dla odmiany coś na temat? Wrzucasz jakieś listy populistyczne dla internetowej tłuszczy która już na drugim punkcie się wysypuje i coś bredzisz o pisaniu ustaw. Jeśli je piszesz w taki sposób to lepiej je zostaw.
  • Odpowiedz
  • 2
@ediz4 Bardzo daleko mi do PiS, ale jako praktyk podatków podziwiam, że chce Ci się merytorycznie dyskutować z wykopkorwinistami i ich teoriami w tym temacie ;) Zastanawiam się też co jest smiesznego/kontrowersyjnego w pierwszym obrazku.
  • Odpowiedz