Wpis z mikrobloga

@krne: nadal działa :) ma zbiornik do którego wlewa się wodę, cały kurz ląduje w wodzie, po odkurzaniu wylewasz do kibla wiec nie kurzysz wszystkiego wokół jak przy tym dysonie.. ciekawym dodatkiem jest "trzepaczka" jedziesz nią po dywanach i ma obrotowe szczotki, inne dodatki np. wysysanie prózniowe że niby zabijasz roztocza z pościeli, jest też atomizer do wody, ten zbiornik na brudy ma też taką możliwosć że jesli wrzucisz do niego
@Maciek5000: Wygląda to tak, Xiaomi za 650 zł 75db/45min pracy/17 kpa ssania vs 1800 zł 83db/40min pracy/16kpa ssania, o jakiej pewności w przypadku producenta Dyson mówimy? Jak ktoś mówi że hurr durr xiaomi to gwarancji nie ma to żart jakiś, ile słyszałem historii że na wskroś europejska firma wymyśla argumenty mocno z pupy oby gwarancji nie uznać. Wybierając odpowiedni sklep masz opcję zwrotu na adres EU, później Xiaomi realizuje serwis i
@zolwixx dziadkowie mają od ćwierć wieku, też po jednym remoncie. Poza tym nie do zdarcia, ssie cudownie.
Dalej mam do niego wszystko oryginalne, choć już nieco rozklekotane. Niemniej, to zawsze dla mnie był wzór jeśli chodzi o odkurzanie.
@yoreciv: to musisz częściej odkurzać ( )

@buczubuczu: prosta budowa i proste zabiegi by zwiększyć efektywność. a nie jakieś dizajny z lat '70 w nowym plastiku jak mój Thompson ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@yoreciv: w moim Thompsonie T2 dopiero masz płukanie zbiornika takie, że niech to jasna cholera strzeli. Do tego jakieś filtry do wymiany co pół roku, których nie idzie
@enron chodzi o sam fakt, że po odkurzaniu ta woda jest po prostu obrzydliwa i brudna xD


@yoreciv: wystarczy pomyśleć, że w zwykłym odkurzaczu cały ten syf siedzi w worku, z którego potem rozpyla się z powrotem po pomieszczeniu i już człowiek wylewa te gluty z radością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maciek5000 jakbyś porównał ten sprzęt do odkurzacza centralnego? Jestem na etapie budowy domu i coraz bardziej się przekonuje, żeby nie robić centralnego (instalacja ok 5k, milion gniazdek żeby rurę podpiąć i plan na te milion gniazdek żeby było porecznie, długa rura).. poza wszystkimi zaletami - pewnie jest głosny?