Wpis z mikrobloga

#zegarki #modameska #zakupy
Mały wpis, ktorym nawiazuję do niedawnego wpisu kolegi Mirka @Norivotget (pozdrawiam przy tej okazji) dotyczącego zegarków powiedzmy w "osiągalnym dla wielu" przedziale cenowym. Jako, że zbliżają się Święta może się komuś przyda. Jest to również jeden z argumentów przeciw zegarkowym markom modowym.

Zegarek Seiko SNKE51k1 koszt 420 pln
Pasek zamszowy (suede) Blue Navy z CheapestNATOstraps.com koszt około 50 pln

Ten zegarek uwielbia różne opcje pasków (oryginalna branzoleta to szajs. Ci którzy znają, potwierdzą. Ci którzy nie znają, przekonają się szybko).
Taguję również #modadamska (może Szanowne Koleżanki zainspiruje to podczas prezentowych zakupów ;-)
AllieCaulfield - #zegarki #modameska #zakupy
Mały wpis, ktorym nawiazuję do niedawne...

źródło: comment_GFumH8y75Wv47Ra14aLacz5tiyQr1qhX.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: Kolega mówił że to to samo bo wynoszą orginalne czeńści z fabryki w szwajcarji i je składajom taniej i dlatego taniej wychodzi. Po za tym nikt nie kupuje takich drogich zegarkow bo ludzi na to nie stac a jak stac to kupujom kopie a orginal majom w sejfach i tak haha ha debile. Ja mojego kupilem za 5.99 dolara i sie niczym nie rurzni bo widzialem
niedlapsa - @koniecswiatajestbliski: Kolega mówił że to to samo bo wynoszą orginalne ...

źródło: comment_g2l2YV2B0N3do3gWY495Hd9PjnWt22iA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Norivotget: niech 3 osoby a nawet jedna osoba, wyciągnie wnioski lub zainteresuje się tematem, może nawet stanie się entuzjastą w przyszłości , to uważam, że warto :-) Właśnie po to, o tym rozmawiamy, służymy pomocą :-)
  • Odpowiedz
@wujekwichura: jak każdy 7S26 nie jest demonem dokładności ale ten po miesiącu noszenia (jak już się rozhula) trzyma około +8/10 sek na dzień tak więc super moim zdaniem. Niestety nie jest to regułą. Czasem trzeba regulować u zegarmajstra.
  • Odpowiedz
@Broximon: no właśnie, "po regulacji".
Mój skx 009 nieregulowany +5 s
Zauważyłem, że dłużej nosisz, dokładniejszy zegarek się robi. To by przemawiało za rotomatem choć na razie pozostanę nieugięty w temacie ;-)
  • Odpowiedz