Wpis z mikrobloga

Wchodzę sobie na #badoo . Mam połączenie z fajnym paskiem, co ja mówię "fajnym".. ciało 10/10, więc zagaduję do niej.
W odpowiedzi dostaje namiary na facebooka, żebym tam pisał i namiętny buziak na końcu. No to ja już podjarany, że będo segzy i wyrwałem fajną laseczkę, ALE... jej imie i nazwisko, a raczej coś co bardziej brzmiało jak nazwa sceniczna, wydawało mi się dziwne, więc z ciekawości wygooglowałem i w ten sposób znalazłem jej instagrama.

No i tam zobaczyłem już więcej fotek i ta twarz taka... no niezbyt kobieca XD w googlach znalazłem też jej bloga, a tam jej starszy "nick", który kiedyś używała. Wpisałem go do wyszukiwarki i #!$%@?. To chłopzababesieprzebiera.jpg XD był/a kilka lat temu w rozmowach w toku i w ogóle, pewnie ma konto na wypoku bo jest wielką aktywistką i walczy o prawa mniejszosci seksualnych, więc będe ostrożnie tagował ( _)

W skrócie - ale bym się #!$%@?ł XD Musiałem o tym napisać bo trudno to rozchodzić (,)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #badoo #tinder #randkujzwykopem #przegryw #przypal #oswiadczenie #wyznanie #gownowpis
sebastian-ka-735 - Wchodzę sobie na #badoo . Mam połączenie z fajnym paskiem, co ja m...

źródło: comment_bnRyrxR3Qo2bbngGLfs5XnbrQHJG0t90.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@deiks: całe szczęscie nie flirtowałem jeszcze, jakby tak było to teraz bym kompa wyłączył i do niego nie podchodził przez miesiąc chyba XD Napisałem tylko jeden tekst, że zajebiste nogi bla bla bla i w odpowiedzi od razu dostalem namiary na fb :D
  • Odpowiedz
Transformacja zatrzymała się na twarzy, ale prawie się mu udało. Widzę że ma dużo betów na insta, ale z drugiej strony umie się lepiej ubrać od nie jednej dziewczyny.
  • Odpowiedz