Wpis z mikrobloga

Rozwój mózgu a PRZEGRYW Możesz pomóc w wykopaniu, trochę napracowanko.
Co mogło mieć wpływ na twój “PRZEGRYW”?
- Traumy psychiczne lub infekcje wirusowe matki w ciąży (drugi trymestr).
- Okres noworodkowy (separacja od matki).
- Uszkodzenia kory przedczołowej (np. przy nauce chodzenia lub jazdy na rowerze).
- Prawie 80% traum wynika z zaniedbania rodziców.
- Darwinizm neuronalny.
- Hierarchia potrzeba według Maslowa - W przypadku braku potrzeby podstawowej (rozmnażania) lub przynależności, wiele osób staje się podatnych na samotność, lęk społeczny, i depresję kliniczną.
- Bullying - znęcanie się.
Nasze wychowanie będzie decydowało o tym jak mózg się rozwija.
Potencjał genetyczny to jest jedna sprawa, a jak go wykorzystamy to druga.

#nauka #medycyna #rozwojosobistyznormikami #takaprawda #s--s #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zalesie #zwiazki #blackpill
ArseneWengerTheAnimatedSeries - Rozwój mózgu a PRZEGRYW Możesz pomóc w wykopaniu, tro...

źródło: comment_wYN7fAvCvBI6lwqygZCk2ZtYTc9RecYO.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KombajnemPrzezUkraine: Gratuluję starego xD. Mój nie jest najlepszy ale wiesz co? Nie użalałem się nad sobą jak frajer tylko zacząłem robić rzeczy po swojemu. Nie przepadałem za moją klasą w 1 klasie techbazy a potem w 2 zacząłem się odzywać i co? Jakoś da się nawiązać kontakt z ludźmi. Sam na imprezy nie byłem zapraszany ale nie płakałem z tego powodu jak wy bo umiałem sobie swoje zajęcie znaleźć xDDDD
  • Odpowiedz
Gratuluję metody tworzenia ofiar, które biorąc sobie Twoje wypociny do serca infantylizują się i permanentnie pozostają oczekującymi na pomoc słabeuszami.
  • Odpowiedz
@Retropx: Chłopie to nie jest zwalanie winy, tylko szukanie przyczyny. Tu nie chodzi tylko o podrywanie kobiet. Osoba co była np bita w dzieciństwie przez ojca alkoholika bądź rówieśników ma inną psychikę niż ty. Może mieć zaniżoną samoocenę, zrytą psychikę i przez to ma ciężej w życiu. Może to się objawiać np chorobliwą nieśmiałością i przez nią ma trudności w nawiązywaniu nowych kontaktów. Jakby tobie załóżmy. Jakby Ojciec całe życie
  • Odpowiedz
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: "Hierarchia potrzeba według Maslowa" - tym się skreślasz. Już po doświadczeniach związanych z II wojną światową teoria piramidy potrzeb została obalona.

Poza tym. O ile jesteście dorosłymi ludźmi (chociaż część z "przegrywów" pewnie jeszcze nie), to możecie wreszcie wziąć sprawy w swoje ręce.
  • Odpowiedz
@Retropx: nie mówię że mnie stary n---------ł kablem od prodziża ale ogólnie że są takie przypadki.
@aardwolf: aha czyli jak twierdzę że kiedyś też byli wykluczeni społecznie, mający problemy w różnych dziedzinach życia to kłamię?

Nie chce mi się tu już toczyć gównoburzy
  • Odpowiedz