Wpis z mikrobloga

W #4konserwy STABILNIE, POWTARZAM, W #4konserwy STABILNIE!

Ciesze się, że jednym satyrycznym wpisem mogłem wywołać taki ból dupki, że musieliście tyle wpisów na ten temat zrobić i mieć nadzieję, że w końcu jakiś podchwyci.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja nigdzie nie pisałem o narodowości sprawcy, a do tego się przyczepiliście xD

Czołem!

#neuropa #shitwykopsays #bekazprawakow
Pobierz rzep - W #4konserwy STABILNIE, POWTARZAM, W #4KONSERWY STABILNIE!

Ciesze się, że j...
źródło: comment_ytAMvNiOJwq1Y3IR9zMQuKIOj0TWqYvS.jpg
  • 67
@Axis_of_Resistance: wtf, wpis jest satyryczny. Przytocze:

W Polsce stabilnie, powtarzam W POLSCE STABILNIE. Pytanie dlaczego w mediach nie ma podanego koloru skóry oraz wyznania sprawcy?!???????!!!11


To jest szydera z prawackiego jojczenia w informacjach, że na Zachodzie pojawił się jakiś nożownik. Francja ciągle upada od dziesięciu lat, przypominam. W takim razie skoro imigranccy nożownicy grasują w Polsce, bo jest JEDEN przypadek, to Polska również upada.

Widocznie za mało znaków zapytania, trzeba więcej
Zabawne jest to że dopiero po tych wpisach 4konserw zaczeliście pisać że wpis rzepa jest satyryczny a wcześniej nic takiego nie pisaliście.


@Axis_of_Resistance: zabawne jest to, że do tej pory nie napisałem ani słowa o wpisie rzepa, co jedynie odniosłem się do określania satyry jako coś tylko i wyłącznie śmiesznego

a co do wpisu rzepa, nie będę się wypowiadał w oczywistych sprawach, ani nikomu tłumaczył, co rzep miał na myśli, zwłaszcza
@johny-kalesonny:

W Polsce stabilnie, powtarzam W POLSCE STABILNIE. Pytanie dlaczego w mediach nie ma podanego koloru skóry oraz wyznania sprawcy


To jest praktycznie jednoznaczne stwierdzenie że nożownikiem jest polak. Polska jest na tyle jednorodna etnicznie i wyznaniowo że takie stwierdzenie rzepa obejmuje praktycznie wszystkich mieszkańców polski i w zamyśle ma sugerować odbiorcy że nożownikiem jest polak.