Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LogicU: gdyby nie fakt ze była polskiego pochodzenia juz dawano byście zapomnieli o niej. Chyba tylko to was tak w niej nakręciło. Tradycją chyba już będzie coroczne przypominanie tej internetowej kurtyzany na mikro ( _)
  • Odpowiedz
@Taktojaaa: mało tego, gdyby nie była polskiego pochodzenia pewnie byśmy o niej w ogóle nie wiedzieli, a tak mamy okazje popatrzeć na roznegliżowane zdjęcia atrakcyjnej dziewczyny o nieszablonowej aparycji i nie widzę w tym nic złego. Przy okazji mozna wytknąć zakompleksienie wykopowych stulejarzy, obrońców cnót, którym przeszkadzają takie trywialne rzeczy
  • Odpowiedz
@LogicU: +Niezawodny przepis na sławę i opłakiwanie w pewnych kręgach wikop. Bądź samicą urodzoną w bolzdze -> pokaż dupę -> nie rób nic więcej -> koniec. Bawi mnie już to spuszczanie się nad nią. Niczym nad zwłokami nieboszczyka. xD
  • Odpowiedz
@Taktojaaa: ale przecież tu nie chodzi o sam fakt że pokazuje dupe i jest z polski tylko o to że padła ofiarą wykopowych rycerzy moralności, którym fakt że jest polką przeszkadzał bo "co sobie zachód o nas pomyśli" XD
Jakoś nie zauważyłem żeby pierwsza lepsza polka co pokazała nudesy w internecie była opłakiwana i sławna, przykładem jest chociażby OlaWGW która wstawiała regularnie nudle na wykop, było to pare tygodni temu
  • Odpowiedz
@LogicU: Jak ja sie wtedy w-------m... sojusz witaminek zazdrosnych o jej kształty i stulejarzy po prostu zabrał jej całą przyjemność z przesiadywania na tym portalu. Mogliśmy mieć barwą, ciekawa i przepiękną kobietę mirkującą z nami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
btw dzisiaj sie dopiero skapnąłem że elfik to a__s xd


@LogicU: tak wygląda pokajanie się wypoku za działania moderatora banującego userów za dyskusje o jej nagich fotkach - robi się ją adminem. Boże jaki ten portal jest żałosny...
  • Odpowiedz