Wpis z mikrobloga

Może ktoś wie co zrobić z tym fantem? Sprzedałem felgi gościowi z 3 miesiące temu, zawiozłem mu jeszcze, w 100% proste, sprawdził w serwisie przy mnie i wszystko pasowało. Teraz problem ze musiał je wyważyć a miały być proste... są proste, nadal. Przy okazji znalazł napis „złom” na feldze gdzieś od środka przy myciu. Nic o tym nie wiem a druga sprawa myłem je doskonale i nigdy tego nie widziałem. Felgi kute. Teraz wyleciał z groźbą że mnie znajdzie z reszta sami zobaczcie... #olx #januszebiznesu #januszeolx #motoryzacja
Kometan - Może ktoś wie co zrobić z tym fantem? Sprzedałem felgi gościowi z 3 miesiąc...

źródło: comment_m7YxHA99CztmwMYDuOfoMyXgc5zT4KdO.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
Po pierwsze: felgi były w idealnym stanie, on się nie potrafił wytłumaczyć czego ode mnie chce, bo z felgami nadal jest wszystko dobrze.


@Kometan: Ale skąd wiesz, że dobrze? Coś pisał, że jest dobrze, albo źle?

A czego chce? Może święta nadchodzą i chce mieć na prezenty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kometan: Jako osoba prywatna możesz mieć całkowicie #!$%@? na to, co on mówi, zwłaszcza, że, jak mówisz, gość kupił coś od ciebie trzy miesiące temu. Za ten czas to sam mógł z milion razy #!$%@?ć o krawężnik i pogiąć felgi tak, że ich się wyważyć nie da. Zresztą co to za #!$%@?, zawsze da się wyważyć, to kwestia odpowiedniej ilości odważników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kometan: Co to za wysyp ludzi którzy zamieniają rozum z dupą?
Żeby nie było, piszę o tobie a nie o tym roszczeniowym Januszu.
Przecież po takiej sprzedaży i po tych SMS wrzuć numer w zablokowane i olej sprawę. Gość spina się na odległość a osobiście nic nie zrobi. Jak zrobi lub nawet spróbuje to wtedy baw się w policję i przejmuj się.

Jako kupiec nie raz się zastanawiam czy się
  • Odpowiedz
@chciwykrasnolud nie trzeba być sebą żeby konfidentyzmu nie lubic, to sobie wyobraź, że teraz cie każdy #!$%@? za przejscie na czerwonym i inne brednie. Koleś coś pisze i zamiast to olać to go zgłasza na policje O.o to idac tym tokiem myslenia co trzeci wpis z mirko moge zglaszac
  • Odpowiedz
@droid43210: Dokładnie, oni nawet spraw o pobicie nie przyjmują. Tylko każą sądzić się cywilnie. A takich Januszy biznesu, to miałem na pęczki. Co po roku potrafili dać znać, że dopiero teraz towar odtworzyli i jest nie sprawny.
  • Odpowiedz