Wpis z mikrobloga

@Shavarus: A teraz wróć do swojego komentarza i zobacz w jakim tonie to napisałeś... Bezkrytyczne łykanie antyrosyjskich newsów jest tak samo kretyńskie jak Rosjanie łykający sputnika, z których tak się chętnie śmiejemy :/

@bombastick: Skoro tak chcesz prowadzić "dyskusję"... Jak tam w Kijowie towarzyszu? Już stan wojenny wprowadziliście?
@lemek3:

A teraz wróć do swojego komentarza i zobacz w jakim tonie to napisałeś...


W jakim tonie? Adekwatnym. Bardzo dbam o dobór słów.

Ja nic do Rosjan nie mam, znam kilku i lubimy się. Dyskusja dotyczy Rosji jako podmiotu międzynarodowego (czyli państwa), które ignoruje wszelkie cywilizowane normy pokojowego współżycia. Nie łykam niczego bezkrytycznie, niezależnie, z której strony to wychodzi. Ale bądźmy rozsądni, Rosja nie ma dobrej opinii międzynarodowej i to nie
@Shavarus: W jakim tonie? Ano takim tonie...

Mhm, bo przecież Rosja działa w interesie nas wszystkich.


Jak dalej nie rozumiesz to chyba nie ma ratunku :/

Tak więc może mi w końcu ktoś wyjaśni co takiego ta zła Rosja zrobiła na przestrzeni ostatnich 18 lat? Bo jak na razie to argumenty są takie:
1. Wojna w Osetii Południowej
2. Kryzys na Ukrainie
3. "Społeczność międzynarodowa" mówi, że Rosja zła
4. ???
@lemek3:

Ogólnie w porównaniu do długiej listy występków USA i NATO to Rosja jest zrównoważonym i bardzo spokojnym narodem...


:D

Jeżeli chodzi o opinię międzynarodową... Serio ma złą? O kurde! No kto by się spodziewał. Może ma to związek z tym, że trwa wojna propagandowa?


W której Rosja wcale nie uczestniczy. Wojna informacyjna trwa od momentu ukraińskiego Majdanu, i to na masową skalę. Ośrodek Studiów Wschodnich świetnie to zanalizował. Już pomijam