Wpis z mikrobloga

Mirki, jest sobie zainstalowany świeży system Windows 7, paczka sterowników ściągnięta ze strony producenta laptopa, wypakowana do folderu. I teraz pytanie, czy da się jakoś zautomatyzować proces, który sprawdzałby każdy sprzęt po kolei, czy da się zainstalować do niego nowy sterownik z wcześniej przygotowanego folderu?

Wiem, że są programy, które same ściągają z neta sterowniki. Mimo wszystko szukam rozwiązania jak wyżej.

#laptopy #komputery
  • 10
@jednorazowy: Jeśli masz to rozpakowane to tak, jeśli w plikach exe to nie. Kiedys byla przezajebista stronka do sprawdzania ven i dev urzadzenia ale zniknela niestety.
@jednorazowy: menedżer urządzeń, klikasz na każde urządzenie z osobna, aktualizuj sterownik - wskazujesz folder ze sterownikami, system wybiera te które pasują.
@jednorazowy: ile masz tych urządzeń, z 10? No bez przesady :P Myslalem ze masz po kilka wersji sterownika dla danego urządzenia i chcesz instalowac te konkretne pod Twoj sprzet
@jednorazowy: Nie rozumiem. Jak chcesz ze swojej paki stery to aktualizujesz przez menadżer urządzeń, wskazując folder. Jak chcesz mieć porobione wszystko samo, to robisz jak napisałem. Niedziela jest, jak coś źle rozumiem to przepraszam, nie skumałem.
@jednorazowy: No to nie ma raczej takich luksusów, musisz każde urządzenie w menadżerze klikać i aktualizować ze wskazaniem folderu, i to rozpakowane mają być te stery, nie instalatory .exe