Wpis z mikrobloga

  • 0
#fut #fifa19 #fifa Chłopki na poważnie bez przechwałek . Czy ktoś w ogóle trafił kiedykolwiek powyżej 85 ?Bo ja nigdy. Wylosowalem kilka Totw około 3,k---a żadna nie wyższa od 84 , najwyższą ever to Adebayora z c-------i . P-------------m w te 3 dni około 6000 fifa pointsow i Guardado się trafił . Nie wspominając o tym że przed chwilą zrobiłem wyzwanie budowania składu z gwarantowana wymianą na TOTW skład za 80k wymieniłem na k---a typa co miał 76 xD
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@seanch: od początku gry w 19 trafiłem: Bale, Neymar, IF Werner, Raul 86, Moore 88, Sanchez z LM, IF Godin, Ramosa, Navas....dla odmiany w 18 trafiłem.tylko raz TOTY Kriszczito, niewymienny....a Ci wcześniej wszyscy wymienni
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@seanch Zrobiłem ligę weekendową na top silver , jeden mecz zabrakło do golda . Ciekawe co wylusje , pewnie takiego samego garłacza xD
  • Odpowiedz
@seanch: @seanch: Gram 1,5miesiaca mój pierwszy fut.nie wydalem na poinsty w sumie nic jakies 30 zl ktore mi zalegaly w ps store i tyle z tamtych paczek i tak nic nie wylecialo. Z player pick mialem jeszcze Pjanica w tym tygodniu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pjoooter Normalne nie mogę w to uwierzyć , filmiki na yt to już dawno traktuje w kategorii s-f . Dzisiejszy totw z 76 r------ł wszystko , nie wiedziałem że są takie garłacze w ogóle xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@s0Mgorsi Ja gram w to jakoś ze 3 lata obijam się od piątej do 3 div , meczów tysiące . Losowań od c---a . Co losowanie to lepszy garłacz się trafia . Ja trafiłam Freda z this to watch (84) wart gdzieś wtedy 80k i to najceniejsza ever.
  • Odpowiedz
@seanch: wymienny za 80k? Ja wczoraj zrobiłem po 50k z 6 i wypadł mi Mbappe. Najlepszy traf. Gorszym była ikona Larsonna 88, potem Pogba i Aubameyang, z tych gorszych Jeszce Lewy i wiele kart po 100k, gdy były tyle warte na początku.

Tylko to wszystko na 3 kontach i na każdym (oprócz małego) 5 usuwanych klubach
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rafixo losowań bez kitu w tysiącach można liczyć . Procentowe szansa jak są napisane to ponoć wczoraj było 4,6% na 85+ na 82+ było 76% to ja z-------m Ville xD
  • Odpowiedz