Wpis z mikrobloga

  • 6
@Cisi żeby robić auta miejskie musisz mieć ogarniętą całą logistykę. Nikt nie kupi auta które żeby naprawić trzeba przejechać 300 km do najbliższego serwisu. Nie mówiąc o tym, że mając do wyboru taką Warszawę za 40 tys czy jakiegoś opla albo peugeota kupi polską myśl technologiczną
  • Odpowiedz
@mako37 ale tym bardziej nie kupi nikt takiego auta sportowego, jak dla mnie zaczynają produkcję samochód od dupy strony
Porsche zaczęlo robić suvy żeby mieć większe dochody, więc wątpię żeby mało znana firma się utrzymała na rynku produkując samochody z tego segmentu
Jak dla mnie, w Polsce brakuje konkurencji dla golfa czy polo, które są potwornie drogie jak na to co oferuja, prędzej kupiłbym taka Warszawę jako 2,3 auto do rodziny
  • Odpowiedz
żeby robić auta miejskie musisz mieć ogarniętą całą logistykę.


@mako37: tu nie chodzi o logistykę a o technologię. Żaden mały producent (mały w porównaniu do koncernów typu GM) nie jest w stanie sam ogarnąć kwestii chociażby własnej konstrukcji silnika. Więc ma do wyboru tani chiński "szajs" i w zasadzie to wszystko bo żaden inny duży producent nie da mu własnej konstrukcji. Nikt nie będzie sobie robił konkurencji. Skoda pokazała jak
  • Odpowiedz
@mako37 ale sporo tipo jeździ po mieście, tipo i 500 to dość popularne samochody
Jak na moje, samochód klasy golfa i potem jakaś wersja rs byłyby dużo lepsze
Pomijam że ten samochód jest po prostu brzydki poza tym
  • Odpowiedz
@Hershel: OP i komentujący to dzbany w #!$%@?. xD Jeśli wiedzieliby że Mustang to by strzelali palcówki jakie to piękne, ale jak jest obite skórą i "polskie" (nigdy nie będzie produkcji btw bo to po prostu tuning Mustanga), to srają gównem w komenty xD

Wróćcie do resoraków z taką znajomością tematu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Raa_V: w sumie dobrze mówi ta Warszawa to body do Mustanga plus obicie wnętrza kolorem modnym 2 dekady temu. Polska ogólnie poziomem tapicerskim stoi wysoko i u nas chyba fotele do bentleya są szyte, więc nie zdziwił bym się gdyby wnętrze było z tej samej pracowni co bentleya, i chyba napewno lepsze wnętrza do vagow są szyte u nas.
  • Odpowiedz