Wpis z mikrobloga

@Raa_V I tak nie powstanie. Bo kto normalny kupił by Warszawe jako auto "luksusowe"? A tak widzę po wnętrzu autorzy chcą ją pozycjonować. To powinno być auto budżetowe co nie znaczy badziewne jak Dacia Logan, bo na takie głównie Polaków stać. Wtedy taki projekt miał by szanse powodzenia.
  • Odpowiedz
@Raa_V Myślę że najlepiej z niej zrobić taką trochę tańszą Octavie. To by się dobrze sprzedawało. Ale i tak same licencje na silniki i skrzynie mogą spowodować nieopłacalność projektu.
  • Odpowiedz
@Raa_V Ty kiedyś w Bentleyu siedziałeś?
Bo te uchwyty na kubki go wyglądają jak zrobione z #!$%@? bakelitu
Wnętrze jest całkiem ok, jest poprawne, ale BMW 5 F10 jest już dużo ładniejsze, a co dopiero Bentley
Poza tym, zamiast zrobić samochód miejski, na który ludzi faktycznie będzie stać, i może potem zrobić jakieś fajniejsze auto, bazując na doświadczeniu zdobytym w produkcji mniejszych samochodów, to #!$%@?, wzięli hajs od inwestorow, wyprodukują 10
  • Odpowiedz
  • 7
@Raa_V problem jest taki, że nikt by nie kupił takiego auta lepiej celować w wyższe klasy bo może by się znalazł jakiś ekscentryczny milioner co to by kupił. Oczywiście do tego nie dojdzie bo na prototypach się to zawsze kończy xd
  • Odpowiedz
@Cisi: w zeszły weekend siedziałem w bentleyu. To było moje pierwsze skojarzenie po zobaczenia wnętrza Warszawy. Być może subiektywne, nie będę się spierać.
@mako37: to fakt :(, nie ma szans na produkcję.
  • Odpowiedz
@Raa_V ok, jak dłużej patrzę to trochę można znaleźć wspólnego z Bentleyem, ale raczej bym się skłonił w stronę szukania podobieństw do BMW 5 czy e klasy, myślę że tam można znaleźć więcej cech wspólnych
Szkoda że nie robią samochodow jakich u nas potrzeba, czyli ładnych samochodów miejskich, a dopiero potem jakichś sportowych wersji, to od tej strony powinni zacząć
  • Odpowiedz