Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W sumie nie wiem co napisać. Czuje się samotnie. Mam żonę, jest kochana. Ale ja cały czas czuje że życie mi mija. Mam ochotę wyjechać gdzieś. Na stałe, gdzie mnie nikt nie zna. Przytulić się do kobiety, która byłaby ważna dla mnie, z którą dzielilbym te same pasje. To jest jednak ważne. Samotność jest straszna.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7
Jeśli masz wątpliwości co do żony to jak najszybciej je rozwiąż. Jest na pewno wiele kobiet które na Ciebie czeka. Nie psuj jej całego życia, lepiej powiedz jej o wątpliwościach od razu
@calathea: 'Jest na pewno wiele kobiet, ktore na ciebie czeka' ? Ona jest kobieta, ktora na niego czeka. Zwiazek malzenski to praca. Slubowal tej kobiecie, niech stara sie naprawic te relacje. Sam pisze, ze jego szona jest kochana, wiec problem nie lezy w niej. Rozwiazaniem nie jest tu zmiana na nowszy model tylko przepracowanie problemow. Tak jak wspomnialam wyzej, zwiazek to ciagla praca. Moze trzeba im wyrwac sie gdzies razen na