Wpis z mikrobloga

@xionacz: Jak termin dostawy jest od 7 rano do 20, to jak mam wiedzieć czy zamawiać na adres domowy czy firmowy? Czy może mam urlop brać, żeby przesyłkę odebrać, bo oczywiście w weekendy dostaw nie ma (a jak są to albo nieoferowane przez sklepy, albo #!$%@? drogie)?
A to, że zapłacisz za kuriera 15pln nie znaczy, że jest twoim niewolnikiem ( ͡ ͜ʖ ͡)


@PanKracy582: No ty też nie zapominaj, że klient nie jest twoim niewolnikiem. Nie wypada wymagać od niego umiejętności zgadywania o której łaskawie dostarczysz paczkę w 13 godzinnym okresie.
@Hound hej, psssst... wiesz o tym, że w 90% przypadkach przy zamówieniu przez internet proszą o numer telefonu? kurier dzwoni na dany telefon jakieś 30 minut przed dostarczeniem paczki. nie raz telefonicznie przekierowywałem kuriera do mojej pracy.
@Hound:

Bo najwidoczniej nie są dla uczniów, studentów i pracujących.


Są dla każdego kto ma trochę mózgu i potrafi logicznie myśleć.
Wiesz o nadaniu przesyłki dzień wcześniej, dostajesz maila i SMS.

Masz możliwość śledzenia przesyłki, przekierowania, zmiany daty doręczenia. Wyobraź sobie, że masz dostępne PACZKOMATY (ʘʘ)

Nie wypada wymagać od niego umiejętności zgadywania o której łaskawie dostarczysz paczkę w 13 godzinnym okresie.


Patrz wyżej.
hej, psssst... wiesz o tym, że w 90% przypadkach przy zamówieniu przez internet proszą o numer telefonu? kurier dzwoni na dany telefon jakieś 30 minut przed dostarczeniem paczki. nie raz telefonicznie przekierowywałem kuriera do mojej pracy.


@Trapas: W ogóle masz pojęcia o czym rozmawiamy? Bo gość się pluł, że podaje się adres dostawy, pod którym nikogo potem nie ma.

Poza tym kurier czasami dzwoni 30 minut wcześniej, a czasami puka do
Są dla każdego kto ma trochę mózgu i potrafi logicznie myśleć.

Wiesz o nadaniu przesyłki dzień wcześniej, dostajesz maila i SMS.


@PanKracy582: I co, mam urlop wziąć wtedy? Nie pal głupa.

Masz możliwość śledzenia przesyłki, przekierowania, zmiany daty doręczenia. Wyobraź sobie, że masz dostępne PACZKOMATY (ʘʘ)


Rozmawiamy tu o kurierach, nie paczkomatach. Szczególnie, że te zwykle nie są objęte darmową wysyłką przy większych zamówieniach w przeciwieństwie do
przecież grzecznie proszą. o #!$%@? ci chodzi?


@neib1: Chodzi mu o to, że mają absurdalne żądania. Niech firmy kurierskie się w końcu ogarną i albo pozwolą deklarować dwa adresy dostawy, główny i dodatkowy, albo niech pozwalają wybrać konkretniejsze godziny dostawy niż "cały dzień, uj nas boli, że możesz być przed, w trakcie lub po pracy".