Wpis z mikrobloga

@Hound: Twoja wypowiedź w ogólnie nie trzyma się kupy. To piszą kurierzy, a nie firmy kurierskie, a to chyba żadna niespodzianka, że od zawsze kiepsko się dogadywali z pracodawcami.
Nie, żebym lubił ten kurierski lud żmijowy, ale tutaj naprawdę nie ma do czego się #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
  • 1
@zefj
@Hound mieszkam +/- 1km od pracy. zawsze kurier dzwonił te 30 minut wcześniej i zawsze o ile mnie nie było w domu, za moją prośbą przyjeżdżał pod moje miejsce pracy. Też bym się wkurzył gdyby ktoś zamówił paczkę pod dany adres a nikogo pod nim nie było. Mogę to porównać do spotkania dwóch osób gdzie jedna nie przyszła a obiecała. Poza tym, wiele stron przy zamawianiu produktów, ma opcje
  • Odpowiedz
ale wiesz, że to do Ciebie należy zadbanie o to, żeby pod danym adresem znajdowała się osoba, która będzie upoważniona do odebrania paczki?


@LPSzycha: Wy jesteście jacyś specjalni, nie? Jak ktoś jest singlem, nie ma w rodzinie bezrobotnych, emerytów i matek z dziećmi to jak ma zadbać, żeby ktoś cały dzień mu w domu na paczkę czekał? Dostosujcie się do realiów rynku, a nie tkwicie w tym swoim #!$%@? systemie bóldupiąc klientom, że wasze usługi są niewygodnie zorganizowane.

Twoja wypowiedź w ogólnie nie trzyma się kupy. To piszą kurierzy, a nie firmy kurierskie, a to chyba żadna niespodzianka, że od zawsze kiepsko się dogadywali z
  • Odpowiedz
@Trapas: no widzisz, a do mnie cymbal zadzwonil dopiero jak byl pod klatka, i na dodatek powiedzial, ze jak za trzy minuty nie odbiore to on najwczesniej wroci z tym za dwa dni xD Takie mam szczescie, ze trafiam na samych idiotow, mam bardzo duzo bulwersujacych historii konfrontacji z kurierami o watpliwej inteligencji.
  • Odpowiedz
@Hound: > Wy jesteście jacyś specjalni, nie? Jak ktoś jest singlem, nie ma w rodzinie bezrobotnych, emerytów i matek z dziećmi to jak ma zadbać, żeby ktoś cały dzień mu w domu na paczkę czekał?

@Hound: Ty nie potrafisz zrozumieć, że to nie jest problem kuriera tylko Twój. On ma dostarczyć paczkę pod wskazany adres, to do Ciebie należy zadbanie o to, żebyś był w stanie odebrać paczkę.
  • Odpowiedz
@LPSzycha: #!$%@? kolejny xD W pracy kolegów zwołaliście czy o co tu chodzi.

Co trzeba mieć we łbie, żeby mieć podejście "kurierzy nie są dla ciebie, jeśli jesteś normalnym singlem bez bliskiej rodziny". No przecież trzeba być kurierem, nie wyobrażam sobie innej sytuacji, w której jednocześnie chciałoby się tak bronić tego gównianego systemu, a zarazem mieć tak ujemną empatię.
  • Odpowiedz
No przecież trzeba być kurierem, nie wyobrażam sobie innej sytuacji


@Hound: No to masz bardzo ubogą wyobraźnie, bo pracuje w branży samochodowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale w sumie sobie przejrzałem Twoje posty i widzę, że nie ma sensu odpowiadać Twojej osobie i próbować czegokolwiek tłumaczyć. Miłego dnia.
  • Odpowiedz
  • 0
W takim razie usługi kurierskie nie są dla ciebie.
Myśle, ze zdajesz sobie z tego sprawę jako dorosły człowiek.

@PanKracy582 a dla kogo są? Bo w podobny sposób żyje większość społeczeństwa, mało kto w pełnych godzinach w których dostarczają jest ciągle a domu. Poza tym często to jedyny sposób dostarczenia przesyłki.
Korona z głowy firmom kurierskim nie spadnie jak w końcu wprowadza jakiś system pozwalający na wybór godziny dostarczenia i algorytm
  • Odpowiedz
@vind:
Śmiało, nie krępuj się. Idź do firmy kurierskiej i zaproponuj swoje rozwiązania ich problemów :)

Takich debili którzy tylko psioczą na firmy kurierskie jest jakiś drobny ułamek procenta, więc gdzie tkwi problem? W firmie czy klientach?

Powiem w ten sposób, bo wątpię żebyś znał
  • Odpowiedz
  • 0
@vind: Śmiało, nie krępuj się. Idź do firmy kurierskiej i zaproponuj swoje rozwiązania ich problemów :) Takich debili którzy tylko psioczą na firmy kurierskie jest jakiś drobny ułamek procenta, więc gdzie tkwi problem? W firmie czy klientach? Powiem w ten sposób, bo wątpię żebyś znał takie liczby: W pewnej firmie kurierskiej w Zielonej Górze przychodzi od 12 do 20 tysięcy przesyłek codziennie. Wyjeżdżają wszystkie, wraca z powodu nie doręczenia i
  • Odpowiedz
@xionacz: masz mieć odliczoną kwotę, tak w sklepie jak i u kuriera. Ludzie to naprawdę są #!$%@? skoro robią problem z tego by się przygotować na odebranie paczki i ułatwienie życia sobie i innym.
  • Odpowiedz
Wystarczy mieć trochę empatii żeby zauważyć jak bardzo niewdzięczna jest praca kuriera. Ale do tego trzeba nie być #!$%@? millenialsem ¯_(ツ)_/¯


@absoladoo: haha :D chyba jeszcze nie miałem dostawy przez kuriera która by się nie skończyła totalnym #!$%@? - niesłowność, spóźnianie się, ignorowanie preferowanych godzin dostawy, brak kontaktu telefonicznego. Ileż to razy próbowałem cały dzień dowiedzieć się o której będzie paczka, tylko po to żeby za 10tym razem gość podał
  • Odpowiedz