Wpis z mikrobloga

@xionacz: Wystarczy mieć trochę empatii żeby zauważyć jak bardzo niewdzięczna jest praca kuriera. Ale do tego trzeba nie być #!$%@? millenialsem ¯\_(ツ)_/¯
A na swoich grupach niech wypisują co chcą
  • Odpowiedz
@xionacz: nie widze w tym zadnego ego wystrzelonego w kosmos. Taki zart, nawet bez raka. Ja zawsze staram sie ludziom bez potrzeby nie utrudniac zycia.
  • Odpowiedz
@xionacz: nie bede udawal ze kurierow darze szacunkiem, ale jak sie troche od zaplecza wie jak bardzo gowniana jest to robota, to jakos tak odechciewa mi sie na pokaz z nich kpic
  • Odpowiedz
@xionacz: no i racja, siedzo w korpo całe dnie a paczki zamawiają na adres mieszkania gdzie ich nigdy nie ma bo wpadajo tam ino się kimnąć. Wystarczy we formularzach dostawy podawać adres korpo
  • Odpowiedz
@absoladoo 3 razy podrobili mój podpis na odbiorze paczki i przerzucili mi ją przez płot na ziemie, i od tego czasu korzystam z paczkomatu
Nie wiem może jestem #!$%@? millenialsem, ale nikt im nie każe mieć tak #!$%@? pracy jeśli im się tam nie podoba
  • Odpowiedz
W zasadzie wszystko się zgadza. Żadnego wygórowanego ego tu nie widzę.

A to, że zapłacisz za kuriera 15pln nie znaczy, że jest twoim niewolnikiem ( ͡ ͜ʖ ͡)


@PanKracy582: Nie #!$%@?, nie nie i jeszcze raz nie. Prawie żadna firma nie oferuje możliwości dostawy o konkretnej godzinie, a żaden normalny człowiek nie będzie sobie zaklepywał 2-3 dni wolnego od pracy/uczelni na siedzenie w domu żeby odebrać
  • Odpowiedz
@xionacz: Dla Ciebie ogarniecie sie do tej powyzej kwestii to 5 minut, dla niego w skali dnia to dodatkowo piec dostarczonych paczek albo 11 zamiast 12 godzin zmiany ;) wiekszosc kurierow jedzie na b2b, nie ma, ze 8 godzin i elo do domu. Za niedostarczenie paczek z winy kuriera (bo sie nie wyrobił) to kary nawet w wysokości całej dniowki. Praca kuriera jest straszna czasami.
  • Odpowiedz
@absoladoo: @PanKracy582: Tak, super - tyle przygód co z kurierami miałem, to by na osobny tag starczyło. Podrabianie podpisów, zostawianie paczek u sąsiadów bez pytania o zgodę. Kiedyś oddawałem na gwarancję sprzęt i kurier miał odebrać. Podany dzień, siedzę w domu. Do 17 miał być, o 18 dzwonię na infolinię co jest - nie, spokojnie, może jest obłożony, proszę czekać. O 20 telefon "wie pan, pracownik zapomniał zabrać od pana
  • Odpowiedz
A to, że zapłacisz za kuriera 15pln nie znaczy, że jest twoim niewolnikiem ( ͡ ͜ʖ ͡)


@PanKracy582: właśnie, że znaczy. Jak mu się nie podoba, to niech zmieni pracę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@vind:

Jak bym miał korzystać z tych #!$%@? usług kurierskich inaczej? Wynajmować kogoś do czekania w domu przez parę dni, bo #!$%@? wie ile czasu im zajmie dostarczenie?


W takim razie usługi kurierskie nie są dla ciebie.
Myśle, ze zdajesz sobie z tego sprawę jako dorosły człowiek.

@Cesarz_Polski:

właśnie, że znaczy.

2/10 bo odpisałem

@W4DOW2ZE:

Tak, super - tyle przygód co z kurierami miałem, to by na osobny tag
  • Odpowiedz