Wpis z mikrobloga

Mirki witam. Czy mozna ladowac tyle wegli z rana z cukrami?Waze 82 kg, cwicze kilka razy w tyg. Czy jak z rana organizm wydziela duzo testosteronu to nie zachamuje go tym ze zjem 300g białego ryzu + 200g dzemu+ 3 banany? Dobre sa takie ładowania z rana tzn na sniadanie? Razem jest tam okolo 350g+ wegli a w tym okolo130g cukru liczac banany po 20g cukru na kazdy (nie jestem pewien czy zlozone czy proste mam banan wiec licze jako proste). Prosilbym o odpowiedz czy wystrzal tescia z organizmu rano jest przed obudzeniem sie jak spimy czy ogolnie z rana bo nie chcialbym ch**ni odwalac.
#mikrokoksy
#niebieskiepaski
#pytaniedoeksperta
#odzywianie
#dietanamase
#silownia
#trening
  • 22
  • Odpowiedz
@Kasahara: jeden ugotowany woreczek wazy 300-350 gram, z tym dzemem i bananami to wyjdzie z 1400 gram zarcia. No napewno uwierze, ze ktokolwiek normalny (nie zawodowiec/kulturysta chociaz i tu bym sie zastanowil) RANO za jednym zamachem tyle wcisnie w siebie.
  • Odpowiedz
@alegoraco:

Ja bez problemu potrafiłem zjeść 7500 kcal / dzień totalnie czysta miską, takie 3 worki ryżu to była normalna porcja od posiłku obiadowego jako datek węglowodanów, a do tego jeszcze jakieś mięsko/inne @IntruderXXL podejrzewam, że też bez problemu by taką porcję zjadł, wiem, że Cię to nie przekona, bo on jest większy, ale ja to szczupak który się buja między 70 a 100 kg i nie czułem jakieś
  • Odpowiedz
200 g płatków owsianych + nasiona/orzechy + mleko


@Kasahara: wrzuc zdjecie swojej miski, no chyba, ze z garnka jesz? xD Ja robie sobie owsianke z 7 lyzek (okolo 70g)+mleko+orzechy+nasiona+miod i to mi sie ledwo miesci w miseczce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cumpelnastodwa: tez nie mialem i nie mam z tym problemu ale czasami tak zauwazylem. Jak sa bardziej aktywne dni tzn wiecej ruchu, cwiczenia itp to wiadomo sie zbija ten cukier i nie bedzie tego efektu ale jak sie kilka dni z tydzien czlowiek poopie.dala i jje slodycze tzn chodzi mi o ilosci cukrow na dzien 150g + to wtedy mozna odnotowac cos takiego
  • Odpowiedz