Wpis z mikrobloga

To bedzie krotka przygoda z nowym redaktorem. Ksiek zaraz s-------i go ze stanowiska, za bardzo Marcinek go do dociska momentami. Nie mowie, ze to mi sie nie podoba, bo trzyma knura krotko i sie nie daje za bardzo. No ale trzeba miec wyczucie.
Aczkolwiek czuje ze to taki typ czlowieka ktory nie da sobie w kasze dmuchac i nie straszne sa jemu donosy warmianina.
Jesli dzisiaj 00jor wroci i bedzie lajt, to beda dymy o te poszukiwania. "A co ja nie moge wyjsc? Dorosly jestem"
#kononowicz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@january69:
To że żartuje z Kononowicza poniżej jego poziomu detekcji to jest spoko. Ufam, że ma wyczucie w tej sprawie. Chciałbym jednak, żeby go nie wyzywał typu "grubas", bo ktoś to w końcu pokaże Krzychowi, ten na pewno źle zareaguje i będzie koniec współpracy.
  • Odpowiedz
@january69: Też myślę że długo nie pobędzie, ale nie dlatego że jest zły, ale dlatego że przy Kononie nikt długo nie wytrzyma.
Wystarczy że Konon wyczuje że redaktor nie podporządkuje się mu i nie będzie robił po jego myśli i skończy się sielanka. Do tego narobi redaktorowi brudu gdzie się da.
Na razie go toleruje bo gość ma samochód i tak dalej i tak dalej. Ile się da to Konon
  • Odpowiedz