Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co ja mam robić? Z moją #rozowypasek przeprowadziliśmy się do #uk kilka lat temu. Jej się tu podoba i nie wyobraża sobie życia gdzie indziej. Ja nie wyobrażam sobie życia bez niej, ale nie wyobrażam sobie dalej życia tu. Mam już dość tego syfu, wilgoci, obrzydliwego żarcia, idiotyzmów typu "dwa krany", codziennej pogardy wobec Polaków, tego że będąc Polakiem nie mam szans na pracę powyżej minimalnej krajowej, przez co jedyne na co nas stać to wynajmowanie śmierdzącej, zagrzybiałej nory od śmierdzącego hindusa. Nie chcą wychowywać mojego dziecka pośród zlewaczonego społeczeństwa pełnego oblewających ludzi kwasem dindu, którzy są bezkarni i ponad prawem no bo przecież "rasizm". Nie chcę by moje dziecko musiało się wstydzić tego, że jest Polakiem, w kraju który Nas nienawidzi i by w przyszłości musiało ono tyrać na socjał dla murzynów. Nie chce by w szkole poddawane było lewackiej propagandzie, a ja każdego dnia zastanawiał się, czy nie zostanie mi ono odebrane, bo w domu mówimy po Polsku pokazując mu prawdę.

#gorzkiezale #emigracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 39
Nie chcę by moje dziecko musiało się wstydzić tego, że jest Polakiem, w kraju który Nas nienawidzi i by w przyszłości musiało ono tyrać na socjał dla murzynów.


Polska dla Polaków, Anglia dla Anglików i Polaków, co? XD

Nie chce by w szkole poddawane było lewackiej propagandzie, a ja każdego dnia zastanawiał się, czy nie zostanie mi ono odebrane, bo w domu mówimy po Polsku pokazując mu prawdę.


jaką prawdę? Seba uspokój
Mam już dość (...) codziennej pogardy wobec Polaków, tego że będąc Polakiem nie mam szans na pracę powyżej minimalnej krajowej (...) Nie chcę by moje dziecko musiało się wstydzić tego, że jest Polakiem, w kraju który Nas nienawidzi


@AnonimoweMirkoWyznania: naprawdę tak źle jest z tym?
ppqa 32 sek. temu 0

Mam już dość (...) codziennej pogardy wobec Polaków, tego że będąc Polakiem nie mam szans na pracę powyżej minimalnej krajowej (...) Nie chcę by moje dziecko musiało się wstydzić tego, że jest Polakiem, w kraju który Nas nienawidzi

@AnonimoweMirkoWyznania: naprawdę tak źle jest z tym?


@ppqa: gorzej ! Ja muszę malować twarz na czarno i udawać murzyna żeby dostawać swoją obecną stawkę.
@chemik_kieszyk: Nawet nie z tego, a z tego, że jest ofermą życiową. Przyjechałem do UK bez żadnych kwalifikacji, za minimalną robiłem jakieś 6 miesięcy (i tak za długo) - wystarczyło, żeby odłożyć na kurs na koparki i zarabiać 2x tyle z marszu.

Kurs jest drogi. Ale są tańsze. A można iść na pomocnika za 10-11 funtów na godzinę i tam odłożyć na kursy. Ale to trzeba tego chcieć.

Ja po przyjeździe
obrzydliwego żarcia

Jak se ugotujesz lub jak ci żona gotuje to tak jesz. Składniki wszędzie są te same.

idiotyzmów typu "dwa krany"

Ale wiesz, że w sklepach można kupić normalny kran?

codziennej pogardy wobec Polaków

XDD

będąc Polakiem nie mam szans na pracę powyżej minimalnej krajowe

To nie wina narodowości, tylko twoja i twoich umiejętności.

wynajmowanie śmierdzącej, zagrzybiałej nory od śmierdzącego hindusa


Pogarda dla Polaków!111 ŚMIERDZĄCY HINDUS XDD

Nie chcą wychowywać mojego