Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Murki, mój problem jest kretynsko gowniarski, ale meczy mnie to i potrzebuje głosu rozsądku. Jestem z moim chłopakiem pol roku i do tej pory nie mieliśmy ze sobą problemów jeśli chodzi o zazdrość, oboje sobie ufamy i nie dawaliśmy sobie powodów do tego. W przyszłym roku ma studniówkę, a teraz zaczęły się próby do poloneza. Odmówiłam mu, bo to po prostu nie dla mnie, nawet na swojej nie tańczyłam. On wybrał za partnerkę dziewczynę, z która wcześniej coś ich łączyło. Prosiłam go żeby wybrał kogokolwiek innego, ale on upiera się, ze nie ma nikogo i ze to tylko kolezanka. Już gdzieś mam tego poloneza, ale boli mnie, jak bardzo ją broni, nie obchodzi go, co ja czuje. Skoro to tylko kolezanka to czemu on jest w stanie ryzykowac cały nasz związek dla niej? Godzić się na ten uklad czy dać sobie spokój z nim? Nie zniosę tego, ze on dalej będzie utrzymywał z nia kontakt, zawsze będę miała schizy, że jednak mu na niej dalej zależy i nie potrafie tego zmienić
#zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 52
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania kończy szkołę i chce wziąć udział w tradycyjnym tańcu na koniec, a Ty masz ból dupy bo nie chciałaś z nim tego uczcić.

To nie on jest #!$%@?, bo "ryzykuje" związek tylko Ty, bo stawiasz go przed wyborem. Tańczysz poloneza czy chcesz żebyśmy byli razem. On pewnie wolałby tańczyć z Tobą, ale jak nie chcesz to się od niego odczep. Jak moja partnerka bez powodu kazałby mi zerwać kontakt z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: najśmieszniejsze jest to, że (jeśli dobrze zrozumiałam) ta była ma być jedynie partnerką do poloneza, a nie na całą studniówkę. Jeśli tak, to to przecież tylko polonez, a nie jakieś brazylijskie tañce, więc o co tu być zazdrosnym? Ochłoń i zachowaj się dojrzale - nie rób problemu, bo facet pewnie wybrał ją bez podtekstów, a Ty robisz z siebie wariatkę.
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania bo tak ciężko jest się poświęcić żeby zatańczyć #!$%@? poloneza który trwa kilka minut. też bym się wkurzyła. bo w związku chodzi o kompromisy a ty w tym momencie zachowałaś się mega samolubnie.
  • Odpowiedz