Wpis z mikrobloga

@Trent: podejrzewam że tak, że spoko będzie. najlepiej to jedź do profesjonalnego warsztatu chiptuning, a nie sebiksowego, za usluge zaplacisz pewnie koło 1200 ale zrobią ci zajebiście, tak że silnik ciągnie lepiej jak z fabryki. no i też każde auto ma inny bezpieczny próg podkręcenia, z jednego można wycisnąć 50 KM więcej, z innego 20, z innego 5, w ogóle, albo 30. Ja nie mam takiej beciury jak ty tylko volvo
ze 136 KM mi go nakręcili do coś koło 170


@Trent: do tego dodam że spalanie wzrosło raptem o jakieś 0,5l, ale to jak piłujesz, przy spokojnej jeździe potrafi być nawet spaść do 6l, motorek pracuje równo, zdrowo, Vmax na początku 240, tutaj za wiele się nie zmieniło ale sama dynamika i reakcja na gaz - #!$%@? złoto,
@Trent: ziom, chiptuning to właśnie nowa mapa którą ci robią od podstaw. chip tuning - ustawianie czipa. czyli kompa sterującego. tylko przez to, że idioci po wioskach montują jakieś magiczne skrzyneczki z bazaru za 50 zł i nazywają to chipowaniem - chiptuning zaczął być mylnie kojarzony w publicznej świadomości z właśnie "montażem jakiejś skrzyneczki/chipa"
@Trent: no spece to są ale od zbijania kasy, tutaj nic nie można im zarzucić, przedsiebiorczość #!$%@? na najwyzszy level - wiedzą że to co sprzedają nie działa bo to nie ma prawa działać, weź #!$%@? sobie podłącz bateryjkę pod instalację auta to ci to prędzej coś da xd ale wieśniaki biedaki ze wsi nie mają kapusty na CHIPTUNING więc kupują takie magiczne wynalazki, i potem gadają ze heee chopiee poc
@Trent: siedzi tam automat GM który w różnych latach miał różny konwerter. Wkleję ci kawałek tekstu:

Avatar użytkownika
Kataxu666Bmw

Posty: 6
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 14:33
Lokalizacja: Lubniewice
Moje BMW: E39 530dA 2003r https://imageshack.com/a/2XTq/1

Re: E39 530dA chip tuning automat

Postprzez Kataxu666Bmw » 23 sie 2013, o 08:57
Dzięki wszystkim za odpowiedzi i sugestie, szczerze to nie chodzi mi tutaj o jakaś oszczędność aby pozostać przy mojej skrzyni ale uwielbiam