Wpis z mikrobloga

Zapraszam wszystkich chętnych piwowarów do obserwowania nowego tagu #piwnewymiany

Stwórzmy jakąś listę chętnych na wymianki - świetnie to działa i jest lepsze od wykoppaczka :P
Na pewno na tagu #piwowarstwo jest dużo osób, które chciałby się podzielić swoim piwem i sprawdzić/porównać z innymi.

Generalnie zasady są proste - wpisujecie się pod tym postem, piszecie co macie na wymianę, a resztę dogadujecie sobie między sobą na priv :) Najczęściej działamy na Paczkomatach - ale teraz trzeba uważać na mrozy! W jedną noc w paczkomacie raczej się nic z piwem nie stanie, ale jak będą mrozy -15C to już raczej tak, wtedy zostaje kurier lub lokalna wymiana.

Piszcie co myślicie o tym pomyśle, wszelkie sugestie mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Peter_Mountain - Zapraszam wszystkich chętnych piwowarów do obserwowania nowego tagu ...
źródło: comment_r6gLIL0PGNgOHsp4rW7XGladjKrx7wwD.jpg
  • 7
@Peter_Mountain ostatnio przez długi weekend goście wypili mi większość piwa ( ͡º ͜ʖ͡º) ale mam jeszcze świerkowe pale ale i chętnie się wymienię. Robiłem je pierwszy raz i nie mam porównania do innych ale uważam, że wyszło bardzo fajne i pewnie je powtórzę w przyszłym roku więc chętnie usłyszę wszelkie uwagi i sugestie. Chętnych zapraszam na pv.