Wpis z mikrobloga

haha na Andelka brak mi slow ,kompletne dno. W programie bylo kilka osob w porządku jak np wspomniany Mariusz czy Jacek, Supermario no i ten co cwiczyl na placu zabaw jakas gimnastyke,koles wysportowany nie widac zadnych odchyłow psychicznych jak u innych tylko zapomnialem jak ma na imie, wiem ze w przeszlosci byl bity przez ojca i temu taki z niego niesmialy gosc,potem znalazl jakas kobiete i ze szczescia stal przy fonntanie z
@slimek16: jeszcze był taki Wojtek co mieszkał na wsi z mamą, która umarła w przerwie pomiędzy sezonami też był w sumie w porządku, ale taki trochę ciapowaty i nieobeznany z techniką, ale po śmierci mamy trochę się ogarnął i koniec końców znalazł sobie dzieki programowi fajną dziewczynę. Z innych bohaterów chciałbym wiedzieć u Janka Pszczelarza tego mitomana co chciał w swoim gospodarstwie zorganizować corridę
@Ksemidesdelos: a dlaczego tak zwracasz uwagę? Ja wchodzę na „w” dosyć rzadko. Ostatnio z okazji wiadomego narodowego święta i przeraziłam się lekko poziomem dyskusji. Jestem pewnie w wieku mam większości z „wykopków” i mam pracę i rodzinkę