Wpis z mikrobloga

Od małego oglądałem F1. Pamiętam jak w późnych latach 90 było chyba z sześć kanałów w C+ każdy z innej kamery! to było coś! Ale ja nie o tym. Zawsze mnie to fascynowało, jak i cała motoryzacja.
Gdy Kubica wszedł do F1 był mega boom na oglądanie F1, oglądali prawie wszyscy przy schabowym w niedzielę. Jego kariera zapowiadała się świetnie. W 2011 roku, Lotus miał bardzo innowacyjny bolid z układem wydechowym skierowanym do przodu w celu dmuchania podłogi. Pamiętam jak dziennikarze doszukiwali się gdzie są rury wydechowe. Wszystko to było zaprojektowane z pomocą Roberta i pod niego. W Jerez podczas testów pamiętam, że miał najlepszy czas (nie pamiętam, który to był dzień testów). No wszystko zapowiadało się zajebiście.
Nagle BOOM! Wypadek podczas jakiegoś małego rajdu. Wszyscy myśleli, że wróci już niedługo. Niestety jak było wiemy wszyscy. Nie wrócił. Potem się jeszcze okazało, że miał parafowany kontrakt z Ferrari na rok 2012 gdzie partnerem miał być Alonso, jego przyjaciel. Normalnie dream-team. Był materiałem na mistrza świata. Szedł jak burza w swojej karierze. Wszystko to przepadło. Miałem nadzieję, że wróci, potem niestety nadzieje te spadały, potem były rajdy, raz lepiej raz gorzej, majster w WRC2. Wielu wątpiło, wielu wierzyło, że wróci do ścigania "gdzieś tam" czy to do LeMans czy to do jakiejś innej serii. Robert próbował wszystkiego. Jednak chyba nikt nie myślał, z 2-3 lata temu, że wróci on do F1.
Dzisiaj mamy jutro. Jutro prawdopodobnie okaże się, że "wruci" do F1. Do swojego "domu".
To jest piękne!
Jeśli wróci to jadę w przyszłym roku na wyścig. Obiecałem to sobie. Pewnie nie tylko ja mam takie plany, więc do zobaczenia na Węgrzech czy w Belgii (takie opcje rozważam XD)
FORZA ROBERT!
#kubica #f1
pablonzo - Od małego oglądałem F1. Pamiętam jak w późnych latach 90 było chyba z sześ...

źródło: comment_zjkrsfwgTKdc9jGmAD2hHPZ5aYQx7PNz.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pablonzo: Też pamiętam, że w testach przedsezonowych na rok 2011 r----------ł wszystkich, potem rajd i tragedia.
Pamiętam że płakałem jak powiedzieli że raczej nie wróci.

Gdyby nie ten wypadek uważam że zostałby mistrzem.
  • Odpowiedz
@mackiy: @kubakabana: można by się zgadać i wybrać coś wspólnie. Na bank jeśli wróci to na Węgrzech będzie full komplet kibiców.
@czy_kitku_wolno_do_nieba: Tak jak mówisz, to było 6 czy 7 kanałów. Odkryłem je przez przypadek bo miały numerację 200 coś czyli bardzo wysoko i tak się zaczęło, po prostu mnie to pochłonęło.
@technojezus: Również tak uważam, jeździł od małego z dzisiejszymi mistrzami, Rosbergiem, Hamiltonem,
  • Odpowiedz