Wpis z mikrobloga

@BajerOp realne, ja mam na woli za 1650 i to tylko dlatego, że w zeszłym miesiącu podnieśli mi czynsz. Wcześniej placilam 1500

@Chaosu_Siewca nie szukaj na fejsie, na olx czy innych zwracaj uwagę na ogłoszenia bez zdjęć.
@Chaosu_Siewca dużo osób starszych nie ogarnia w zdjęcia, bez zdjęć jest też mniejszy odzew. Moi znajomi zawsze wynajdowali świetne mieszkania na takich ogłoszeniach bo np właściciele nie chcieli być zasypani telefonami i wiadomościami a jak są zdjęcia i mieszkanie jest w miarę ok to odzew jest ogromny
@vkzk Nie pomyślałem o tym i z góry odrzucalem takie ogłoszenia. Ale skorzystam z rady.
Z tego które teraz mam trochę szkoda się wyprowadzać, bo ma ok. 55 metrów i z dodatkowych opłat tylko internet i prąd raz na dwa miesiące, ale zawsze przychodzą minimalne prognozy. :/
@vkzk Nieee, pod tym względem facet mega spoko. Każdemu życzę takiego właściciela. Przez dwa lata ani razu nas nie odwiedził. Nie robił z niczym problemów, a jak była jakaś impreza i sąsiedzi się skarżyli to dostawali od niego odpierdziel. Mega w porządku i życiowy facet.