Wpis z mikrobloga

@Bogdan23:
Nic poza Quatro nie piłem. Te Dozynki to jakiś takie Imperialny Rosanke. kwas My powinno być spoko jak ktoś lubi kwasy. Ten ostatni to pewnie jakiś świateczny porter (widze tylko porter, epitet jest nie od odczytania). Powinno być spoko. Ogólnie cena tych piw wyszłaby mniej więcej 40 za wszystkie osobno, więc się opłaca.
@Bogdan23: @stalowy126: Z perspektywy cen w specjalistycznych to się opłaca bo tam ok 40, jeśli nie więcej. Nawet 4 piwa luzem wyszłyby drożej, więc na prezent też ok. Tyle, że nie wiem czy jest się czym jarać, więc żadnych trolli tu nie widzę. Quatro prawdopodobnie najlepsze z tego, piwo nietypowe, ale mi dupy wcale nie urwało. Reszty nie piłem bo kwas My ponoć jak na ich kwasy taki se bo
@dondon: Warki zmienne są, jak kobiety. Mogli poprawić jakość. Mogło być lepsze przechowywanie. To co było nie ma znaczenia jeśli chodzi o piwo, no chyba, że chodzi o kamienie milowe w piwowarstwie. To, że tobie dupy nie urwało nie znaczy, że jest złe. Mnie bardzo smakowało Sahti (Koniec Świata), coś niezwykłego, a pamiętam jak ludzie marudzili, choć pewnie 90% z nich piło pierwszy raz piwo w tak wyjątkowym stylu. To nie
@nowik1492: @Bogdan23:

Quatro takie sobie. Kwas My kiepski

Wypiłem właśnie Kwas My. Nie wiem o co ci chodzi - smaczny, pijalny kwasik.
Nie wykręca mordy kwaśnością, jest kontrowa słodycz. Przyjemnie limonkowy.
@nowik1492:
Quatro właśnie piję teraz. Co Ci w nim nie pasowało?
Bardzo złożony aromat, fajna goryczka. Trochę zamulający, ale tego się spodziewałem przy tym plato. Nie jest nawet w części tak zamulający jak większość Barley Winów, albo Owech Owech Owech z Golema.
@brass 3xOwech to TIPA, no to jak na DIPE to w sumie kiepskie, u mnie była zalegająca goryczka, trochę zbyt kisielowate, bukszpan w karmelu i alkohol, no ale może zbyt surowo oceniam.
Po prostu w cenie 29zł brutto to by można było kupić 2 dobre piwka, a kwas i quatro to najlepsze co jest w tym pudełku, z mojego punktu widzenia nie warto byłoby mi wracać do tych piwek.
Double ipy jednak