Wpis z mikrobloga

Wszedłem z ciekawości na alledrogo sprawdzić ceny power banków przed Black Friday, to co zauważyłem mnie zszokowało. Każda strona zasypana power bankami za 25-35zł o rzekomej pojemności 50000 mAh! Oczywiście realna pojemność 5000 mAh, co można doczytać w licznych komentarzach. Dlaczego allegro przyzwala na jawne oszustwo? Kręcić aferę?

#allegro #alledrogo #oszukujo #januszebiznesu #afera
L.....n - Wszedłem z ciekawości na alledrogo sprawdzić ceny power banków przed Black ...

źródło: comment_AmTfK84lMKZFUogTfa4XIs7qzAvQo7oF.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Lareman: tak kręć, kup z wielu kont, a poźniej odeślij i zażądaj zwrotu kosztów rownież dostawy bo #oszukujo - prawo Cię chroni. Jak janusz wystąpi o zwrot prowizji to zaprzecz, że odesłałeś i niech go piecze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie pozwalamy na żadne oszustwa, ani jawne ani niejawne :) Każdy kupujący ma prawo reklamować produkt niezgodny z opisem. W przypadku braku odpowiedniej reakcji ze strony sprzedającego podejmujemy odpowiednie kroki, włącznie z opcją rekompensaty dla kupującego. W przypadku poważnych naruszeń stosujemy również różnego rodzaju sankcje wobec sprzedających.
  • Odpowiedz