Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rub3n: co ty #!$%@? wiesz o tym jakiej muzyki ja słucham XDDDDDDD założę się, że w swojej bibliotece mam kilkanaście razy więcej artystów niż Ty.

Z obecnych słuchaczy "rapu" jest jeszcze większa beka niż z samych dziwaków na scenie.
  • Odpowiedz
@Rub3n: miałem okazję oglądać na zywo tych twoich wspaniałych artystów...

przecież to jest żart i kpiny ze słuchaczy xd no ale jak widać, niewymagającym od muzyki za wiele, to wystracza
  • Odpowiedz
@Rub3n: Migos i Post Malone w tym roku...

Tylko takie dzbany jak ty jarałyby się tym autotune, brakiem jakiegokolwiek zgrania show na scenie i darcie ryja poland wassssuuppp...
  • Odpowiedz
to tylko jedna z ważniejszych person na obecnej scenie pod patronatem chociażby 50centa, która jako niemalże random zdobyła BillboardHot co płytę srając do ryja starym wyjadaczom


@Mordschlag: Nic mi z tego nic nie mówi.

Raperzy to jak czarodzieje z Hari Poty - normalni ludzie tego #!$%@?ńśtwa nie dostrzegają.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: bo bije od tego co tu piszesz pretensjonalnością jak od typowego słuchacza prog rocka ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na poważnie to pamiętam jak z tobą dyskutowałem i pamiętam okładkę którą miałeś na avatarze i pamiętam, że jako słuchacz tego tandetnego trapu polecałem ci jazzowe albumy gdy chciałeś zacząć z nim przygodę(albo z jakiegoś innego gatunku, może nawet więcej niż raz) a teraz wypisujesz
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: oj serio chyba mnie z kimś mylisz xd nigdy nie miałem żadnej okładki na avatarze :)

żeby nie było, sam słucham trochę rapu a nawet się na nim wychowałem, jednak niepokoją mnie obecne trendy, ale jestem w stanie je zaakceptować. Zauważ tylko, na jaką zaczepkę tu odpowiadałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawelczixd: a przepraszam to rzeczywiście był ktoś inny z tą okładką ale jestem pewien, że coś ci kiedyś polecałem bo pamiętam nick ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie głupoty wypisujesz i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz