Wpis z mikrobloga

#fut
Gdzie szukać poradnika jak grać lepiej? Nie chodzi mi o jakieś zarabianie, handel czy "kto lepszy sallah czy h----d?"
Chciałbym lepiej budować akcje i po prostu grać na wyższym poziomie, jakieś porady?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marekrocki: Powiem tak - takie poradniki to gowno. Nie ma czy grasz lepiej czy grasz gorzej. Kluczem jest to, zeby poznać mechaniki i schematy, które działają i ich używać. Raz gra jest z Tobą, raz przeciwko Tobie, tego tez się musisz nauczyć. No a tak poza tym to random 100%, chyba ze jest ktoś na prawdę pro, kto wbija top100 i wie jak to kontrować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@marekrocki: ja tam jakimś super ekspertem nie jestem, ale jedna z lepszych rad jakie mogę udzielić to przestań nadużywać sprintu ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marekrocki: @Patri295: FIFA to jest trochę jak te maszyny Bokser, co to walisz w gruchę i pokazuje wyniki. Mój znajomy miał taki automat w barze, przychodzili różne koksy i n----------y w ten automat z całej p---y i bili rekordy, a ten ziomek z baru potrafił dwoma palcami tak złożyć tę gruszkę że zawsze miał 999 :D FIFA to tak naprawdę maszyna i pewnie są sposoby żeby ją oszukać
  • Odpowiedz
@marekrocki: Spróbuj 4321, albo 4231(2). Ważne są w sumie tez własne taktyki. Ja zaobserwowałem ze jak gram za długo jedna formacja, to nagle zawodnicy maja 100kg na plecach. Tak samo jak ulepsze skład o np 500k. Zwykle zmieniam formacje i jest spoko, ale tez nie zawsze. Trzeba tez potrafić pokonać ten handicap, momentum itp. Pewnie ciężka sprawa, ja tego nie potrafię na przykład, ale da się jak widać na yt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marekrocki: pewnie robisz ten sam błąd który ją popełniam jak zaczynam się "w------ć" czyli się spieszysz. Zwolnij, podaj do góry, czasem do tyłu, czasem jakieś głupie i niespodziewane zagranie totalnie zmyli przeciwnika (przerzut z całej siły na drugą stronę). Mi np często pomaga skupienie się bardziej na dryblingu, zrobienie jakiejś sztuczki aniżeli mieć mega ciśnienie na strzelenie bramki. Czasem nawet zwyczajnie możesz się zatrzymać z piłką i popatrzeć co robią
  • Odpowiedz
@marekrocki: Może byłbyś zainteresowany serią poradników do FUT19 skupioną na samej warstwie gry? Bez żadnych clickbaitów jak rozpakować Messiego/najlepsze karty itp.

Znam naprawde wiele sposobów i styli gry spoza "mety". Pace whoring już na mnie nie działa, wygrywam składem za 130k z panami którzy mają w swoich składach obu Ronaldo, topowe IFy i inne najdroższe karty. Od razu mówie że nie znam się dobrze na handlu.

Gra jest przyjemniejsza, myślałem o tym długo żeby takie poradniki robić, ale komu by sie chciało oglądać praktyczne poradniki jak nakładać pressing aby przeciwnik grał w określonych rejonach boiska, jak płynnie przechodzić z ataku do defensywy, jak zrobić mind-fuck i umiejętnie zmieniać styl gry z autobusu do full-attack w ciągu jednej krotkiej przerwy w grze, na jakich formacjach można to zrobic, jak wygląda każda formacja podczas różnych faz
  • Odpowiedz