Wpis z mikrobloga

Mirki, doradzcie proszę. Chcę kupić e-papierosy do 300 pln z cechami:
- trwały (nie chce żeby po upadku się łatwo mógł zepsuć albo tubka albo cokolwiek, ma być trwały)
- łatwo dostępne i tanie części wymienne (chciałbym nie musieć czekać kilka dni na przesyłkę szklanej np. szklanej tuby czy czegokolwiek)
- długa zywotność baterii
- dobra chmurka i fajny smak
- wygodny do trzymania w ręce i na stole, nie chce żeby się non stop przewracal

Mam dość ijusta u którego łatwo się rozwala tuba, oprócz tego po miesiącu smak był mega średni. Niedługo blackfriday i myślę coś znaleźć. Chce rzucić wreszcie fajki.

#epapierosy #epapieros
  • 4
Mam dość ijusta u którego łatwo się rozwala tuba, oprócz tego po miesiącu smak był mega średni. Niedługo blackfriday i myślę coś znaleźć. Chce rzucić wreszcie fajki.


Wszystko będzie się tłukło, to jest szkło. Możesz używać Vape bandów jeśli chcesz je ochraniać
Dobrą alternatywą może być squonk ale to dla bardziej zaawansowanych waperów, ja się nie znam ;)

Co do smaku polecam zmianę grzałki, po miesiącu nic dziwnego że nie smakuje.
@von_Valerius: aegis legend albo normalny a góra może pyro? tam jest w zestawie szybka z plastiku więc raczej nie #!$%@?, tylko może się lać troche jak to RDTA; jako że aegisy są o wiele szersze niż normalne boxy to raczej jak upadnie to albo sam mod 'dotknie' podłogi czy na co tam upada albo ustnik więc szkiełko w normalnej górze nie powinno pęknąć