Wpis z mikrobloga

Witam, to znowu ja #mireknawygnaniu. Od dnia dzisiejszego wszystko zaczyna się układać i powinno być lepiej. Znalazłem sobie lokum na dłuższy czas, i od jutra zaczynam pracę jako sprzedawca w delikatesach, już powoli czuję że staję na nogi. dziękuję wszystkim za jakąkolwiek pomoc bo otrzymałem jej na prawdę dużo. Nie spodziewałem się że ktokolwiek zainteresuje się tym tematem. Również dziękuję tym co dotrzymali mi przez te kilka dni towarzystwa na wykopie jak i osobiście. Teraz tylko wziąć się w garść nie poddawać się i iść do przodu miesiąc dwa i osiągnę sukces.. mam nadzieję ( ͡° ͜ʖ ͡°) A, i dziękuję za hejty w moją stronę że to bait, też mi pomogły zebrać w sobie siłę. Pisze to bo wielu chciało relacji jak się układa nie licznować dla tego oznaczam #gownowpis

#warszawa #warszawa #dziekuje
  • 77
  • Odpowiedz
@AntyNormickiPolaczekCwaniaczek: Jak to jest - wywalają cię z domu i jak gdyby nigdy nic kilka dni później znajdujesz sobie pracę i dzielisz się wrażeniami z nołnejmami w internecie z pieprzonym uśmiechem na twarzy? Masz ty jakieś uczucia poza uczuciem wyjebki i potrzeby parcia do przodu nie rozmyślając za wiele?
  • Odpowiedz