Wpis z mikrobloga

No i co grubasy, fajna pogoda, nie? Już nie ma tego złego, paskudnego słońca, które wywoływało rzeki potu spod każdej fałdki? Życzę każdemu, kto marudził latem, żeby w ciągu najbliższych trzech miesięcy wpadł ryjem w zaspę, to może jednak doceni jak jest jasno, zielono i ptaszki śpiewają.
##!$%@? #bekazgrubasow #oswiadczenie
  • 109
  • Odpowiedz
@Ld93: ja jedną wole lato bo lubię chodzić w koszulce i spodenkach. I przy upałach może jest duszno e ani razu nie chorowałem a teraz ciągle mam katar
  • Odpowiedz
@LookAhead: Przez tę zrąbaną pogodę ilość moich biegowych treningów/rozbiegań spadła do mniej niż 1 tygodniowo. Na rowerze już od miesiąca nie zrobiłm mocniejszej trasy bo i pada i wieje i zimno i w ogóle samo zło.
Ale leniwe bulwy dalej będą zajebiście szczęśliwe. Życzę im wszystkim #!$%@? przeziębienia i zapalenia oskrzeli w tę według nich "cudowną" pogodę.
  • Odpowiedz
@LookAhead: a ja tam jestem introwertykiem i zimą jest mniej ludzi i jest ciszej ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym w zimie się ubierzesz i jest co ciepło a w lecie możesz się rozebrać i dalej umierasz ¯\_(ツ)_/¯
Tylko lubię taką konkretną zimę a nie -2st.
Jedynie współczuję swojemu #rozowypasek bo pochodzi z kraju" wiecznego lata ", ale jakoś się trzyma
  • Odpowiedz
@ridcully: no wlasnie jak spadnie to jest pieknie. Plus do tego suche powietrze, brak wiatru i duzy mroz(-10 minimum) i wtedy jest super. Bo taka pogoda nie jest nieprzyjemna a puszysty snieg poprawia estetyke

Ale niestety kilka ostatnich zim to byla tragedia, jakies liche opafy sniegu, wihlotnosc, wiatr, lekki plus powodujacy chlape na ulicach. Ohyda
  • Odpowiedz
@LookAhead: co jest złego w zimie, mróz tak około -10, wszędzie śnieg, księżyc świeci, świat się skrzy, las i pola wyglądają jak z bajki, słuchawki na uszy, czołówka i można pobiegać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Człowiek wraca zmęczony i pozytywnie nakręcony.
  • Odpowiedz
@LookAhead: A ja #!$%@?łem w rozpiętej kurtce i bluzie, bo chociaż w miarę sucho było.

Wiosna was tak nie wyruchała, jak wyrucha was lato. Aż was kukle #!$%@? będą swędziały. Z upału. #stonoga
  • Odpowiedz