Wpis z mikrobloga

@dracul: > a dla mnie ta pogoda jest idealna, brak #!$%@? słońca zawsze wpływa na mnie dobrze

a o witaminie D słyszał? Czujesz dobrze, bo się jej nażarłeś latem dzięki słońcu, poczekaj chwile aż zacznie brakować :P
@LookAhead: Czemu wy zawsze na coś plujecie jadem - jedni w lecie z nienawiści do słońca i upałów, drudzy w zimie kiedy poprószy śniegiem :/ Ja tam lubię każdą porę roku, bo każda jest na swój sposób piękna, chociaż bojówka wiosny here. Siedźcie pod tymi kocami w futrzanych skarpetach a ja sobie wyjdę na spacer z psami żeby pobiegały po śniegu, zawsze wtedy fajnie wariują.
@LookAhead: #!$%@? grubasy lubią jak nie ma słońca. jak jest niższa temperatura to się cieszą że im się pot spod fałd nie leje i nie muszą się tak często myć. ostatnio miałem tą nieprzyjemność chyba od 5 lat skorzystać z podmiejskiej komunikacji publicznej. oczywiście musiała się wtoczyć smoczyca taka koło 30stki ze swoim gówniakiem. ledwo co posadziła spasione dupsko na fotelu to wyjęła niedokończonego kebaba i zaczęła żreć. jak skończyła to