Wpis z mikrobloga

wgl to ile na wypoku siedzi ulańców bez grama kondycji bk max xdddddddddddddddd
a myślałm że to ja jestem leniwą urwą jeśli korzystam czasem z windy bo nie chce się dla mnie wnosić paręnastu kilo zakupów albo roweru na 7 piętro xdddddddddxdxdxdddddd


#gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #bk #bkmax #bekazwykopkow #bekazpodludzi #bekazgrubasow
Pobierz Chodtok - wgl to ile na wypoku siedzi ulańców bez grama kondycji bk max xdddddddddddd...
źródło: comment_WeGQJolnAi9bb6msVQDRyjsFfvdOaInt.jpg
  • 12
@Chodtok: Jeśli chcesz to korzystaj, nikt Ci nie broni. Ludzie są różni, jedni chcą chodzić, inni jeździć takim wózeczkiem, kolejni jeździć na Segway'u a kolejni na wrotkach - ich wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zirytowana_plaszczka: no wiadomo, że po to są windy żeby korzystać, tylko że "można" nie oznacza "należy".
Jeśli ktoś jest zdrowy i młody to po prostu wjeżdżanie na trzecie piętro windą faktycznie jest głupie, już nawet nie wspominając o tym, że pewnie jest też wolniejsze niż wejście z buta.
@angor86: Nadal uważam że to indywidualna kwestia. Jeśli ktoś czuje że jeżdżąc windą się "leni" bądź "zapuszcza" to niech korzysta ze schodów, jeśli ktoś o siebie dba/jest świadomy tego że wysiłek fizyczny jest ważny w celu utrzymania odpowiedniej kondycji + robi coś w tym kierunku to według mnie może codziennie korzystać z windy aby wjechać na 1 piętro.
@zirytowana_plaszczka: oczywiście, że to jest kwestia indywidualna w takim sensie, że każdy samodzielnie musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy powinien wjeżdżać windą. Tyle tylko, że ludzie sprawni i dbający o kondycję pewnie rzadziej korzystają z wind, żeby wjechać na to pierwsze piętro bo zwyczajnie jazda windą zabiera więcej czasu.