Wpis z mikrobloga

Mirki, zastanawiam się nad przejściem z galaxy s8 na oneplus 6t. Tylko czy warto dopłacać (o ile sprzedam sgs8 za 1000zl) 1400 zl do op6t? czy ktos ma te 2 telefony? jest duza przepasc pomiedzy telefonami?
#oneplus
  • 3
@kubus86: Mam poprzedniego OP6 i S8. System fajniej działa na OP6 ale S8 ma lepszy aparat jeżeli robimy zdjęcia w trochę gorszych warunkach. S8 był już z dwa razy w serwisie (raz wymiana zbitego wyświetlacza, na szczęście za darmo z akcji Samsung Guard, drugi raz żeby naprawić zepsuty po wymianie wyświetlacza czytnik linii papilarnych) OP6 póki co bez przygód. W twojej sytuacji raczej bym nie wymieniał, dużego skoku jakościowego nie poczujesz.
@kubus86: Mam op6t od dwóch dni i przesiadam się z jeszcze starszego Samsunga bo Galaxy s7 edge i szczerze mówiąc uważam że nie warto dopłacać. I jak dla mnie wszystko w tym telefonie jest porównywalnej jakości co w moim starym telefonie, jedynie bateria zdecydowanie na plus. Gdyby w Samsungu nie padł mi wyświetlacz to zdecydowanie bym nie wymieniał