Wpis z mikrobloga

ej #dieta #odchudzanie wiem ze pytanie wyglada troche patologicznie ale jaki alkohol wychodzi najkorzystniej kalorycznie w celu wprawienia sie w stan bajkowy tak potrzebnego w piateczek? Wóda? Im dłużej żīje tym bardziej ją doceniam - kace mniejsze, kalorie pod kontrola..
  • 10
@v1lk: to nie woda tylko alkohol.Jebiac rownowaznik % w piwie #!$%@? sie zycie tak samo, ja tu nie przychodze po tanie kazanie, bo oczywistosci sa, well, oczywiste :P Ja pytam co najlepsze-najmniej szkodliwe @Obles: no juz troche zyje i zmoich obserwacji wynika co nastepuje, kac najgorszy jest po: 1.wino musujace 2.piwo 3.wino, nie oczekuje braku kaca ale jak dla mnie kac po wodzie przepijanej sokiem to nic w porownaniu do
jaki alkohol wychodzi najkorzystniej kalorycznie w celu wprawienia sie w stan bajkowy tak potrzebnego w piateczek?


@fiir: Ja bym został przy wódce ;p Mi samemu najlepiej, 0,5l na głowę / całą noc i kaca nie ma. A po 3 piwach już przed spaniem się zaczyna.
Co do kaloryczności, w piwie / winie / kolorowych drinkach są cukry, które dobijają Ci kalorie. W wódce owszem są, ale nie są "przyswajane". Pisałem o