Wpis z mikrobloga

@NukeOps no nie przesadzajmy, każdy wie że nie każdy kraj europejski jest w unii
Jak dla mnie trochę się #!$%@?, oczywiście bez urazy
Można się kłócić tak samo o określenie homofobia, że nie jest poprawne w stosunku do postawy jaka określa
Myślę że jak na kraj gdzie dużo osób nie rozróżnia bynajmniej od przynajmniej to kwestia nazewnictwa eurosceptyzmu nie jest najbardziej poważnym problemem
Można się kłócić tak samo o określenie homofobia, że nie jest poprawne w stosunku do postawy jaka określa


@Cisi: masz na myśli, że samo słowo w dosłownym tłumaczeniu oznacza uprzedzenia do osób orientacji homoseksualnej, a obecnie używa się go pod uprzedzenia wobec osób LGBTQWERTY?
@max1983: jesteśmy w Unii, ten pasek na tablicach jest ujednolicony we wszystkich krajach. Na pewno w każdym kraju jest grupa takich ludzi, co zakleja- w Niemczech też widziałem.
Chodzi mi o to, że to jest już ostentacyjne i na siłę manifestowanie swojego poglądu. Dla mnie buractwo. Generalnie dla mnie jakiekolwiek publiczne manifestowanie swojego skrajnego światopoglądu jest słabe i złe.

Ale żeby nie było- uważam ze każdy ma prawo do manifestacji, marszów,